Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Fudbal 3/3, hokej 8/9, PSG i Porto dodjose po 5+ i 6+. Na papiru najsigurniji fudbalski tiket, je najteze prosao. Barsa jedav do 3+, Real je nekako izvukao X, za kvotu 1 (nisam ocekivao da Celta moze ikako dati 2 gola, jedan mozda). PSG raspucan; Porto dolazi nakon preokreta. Hokej skoro idealno. Nemci polovicno, no kod njih je u celom terminu, dosao samo je 5+ over. St. Petersburg talicno, nakon kasnog petog gola. U Svedskoj kanonada, preko svih ocekivanja (5-5 u regularnih 60 minuta). Danci rutinski. NHL je otisao, kako meni odgovara; osim cetiri odigrana para; prosla su i dva preskocena. Jedan promasaj i on je bio naravno na kombo tiketu, no zbog jace uplate, sjajan plus na kraju.

Minimalni ulozi danas.

Tokom nedelje ima slabo sta od fudbala za igru, no od petka se vracaju neke meni omiljene lige.

 

 

NBA

 

Brooklyn-Toronto H2(-4.5)

 

New Orleans-Detroit H1(-2.5)

 

Sacramento-San Antonio H2(-2.5)

 

Golden State-Denver >215.5

 

Kvote, 1.65, 1.65, 1.65, 1.60.

Toronto obicno lako resava Netse, pa probah 2 i danas. Meni i kompletan Detroit, ne deluje kao ozbiljan takmac Pelicansima. San Antonio nije kompletan, no Sacramento mi ne deluje kao ozbiljan tim, hendikep je nizak i ne verujem da ce izgubiti back-to-back meceve. Lineup tima iz Oaklanda je takodje upitan, no granica za plus je prilicno niska za njihove standarde, pa probah i to.

Sva cetiri para su na kombo tiketu.

 

NCAAF

 

Georgia-Alabama w2

 

Kvota 1.50.

 Cini mi se da Alabama moze zaustaviti trcanje rivala, te zato i probah na njih.

Slabija grupa.

 

Miks tiket, fudbal+hokej, Brighton 1X, Espanyol X2, Lens w1, AK Bars X2, Salavat X2. Kvota 5.62.

Edited by Miljenko
Link to comment

NBA 3/4, NCAAF 1/1. Osim overa u Oaklandu, NBA je bio neocekivano ravnopravan. Toronto je uspeo da ode u OT, za jedini pad; New Orleans taman preko granice; San Antonio je prelomio mec, u zavrsnom periodu. NCAAF nije mogao tesnije od ovoga. Alabama se vratila, nakon velikog zaostatka, promasila FG za pobedu i ipak osvojila TD u produzetku. Zavrsih u plusu na kraju, mada se nisam ni nadao previse, pa je zato i uplata bila slaba.

Danas isti ulozi kao juce.

 

 

Fudbal

 

Man City-Bristol City 3+

Valencia-Las Palmas 1

 

Kvota 1.74.

City igra polufinale manje bitnog kupa (deluje mi kao da su se naostrili da osvoje sve domace trofeje). Valencia ima 1-1 iz prvog meca, te ocekujem dovoljno ozbiljan pristup.

Kombo tiket.

 

 

Hokej

 

Washington-Vancouver w1

 

Tampa-Carolina w1

 

Kongsvinger-Storhamar 5+

Zug-Lugano 5+

 

SKA St. Petersburg-Kunlun 5+

Sparta Prague-Chomutov 5+

 

Buffalo-Winnipeg 5+

Nashville-Edmonton w1

 

Kvote, 1.37, 1.45, 1.68, 2.40, 2.11.

Fiks trend, Washington 7-3 (2, 1), Vancouver 2-8 (1, 6), Tampa 6-4 (5, 3), Carolina 6-4 (6, 3), Nashville 4-6 (4, 4), Edmonton 4-6 (3, 5). 5+ trend, Kongsvinger 9/10, Storhamar 8/10, Zug 8/10, Lugano 9/10, Sparta Prague 7/10, Chomutov 6/10, Buffalo 7/10, Winnipeg 7/10.

Neka vrsta miks varijante danas; dva singla i par probnih kombinacija sa po dva para (Kongsvinger sam svejedno morao vezati).

Prve tri stvari su u jacoj grupi.

 

Edited by Miljenko
Link to comment

Minnesota - Calgary

 

Minesota 12 utakmica bez neresene, poslednju odigrali bas sa Calgarijem kod kuce. Od tih 12 utakmica, jednom dobili na strani, jednom izgubili kod kuce, ostalo dobijali kuci, gubili na strani. Ukupno, Minnesota kod kuce 11 5 4, Calgary na strani 5 8 5.

Ja cu probati X, mozda i 2-X.

Edited by Nesh
Link to comment

I mene nervira sto cesto treba velika doza srece, da prodje nesto, recimo 90% sigurno. Bar je Valencia rutinski dobila, sto kod mojih fikseva i nije cest slucaj.:sleep:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...