Jump to content
IGNORED

Kladža pt2


Recommended Posts

Nisam neki parajlija, 500-2000 obicno. Kada je budzet nesto veci, moze i vise, ali to jednom nedeljno eventualno. Od kada sam uveo bankiranje, stanje je dosta bolje. No ponekad je i sreca neophodna (kao za Eisbaren danas). Da, za slabiju grupu su ulozi duplo manji od onih za jacu. Kod fudbala uz 3+, igram i 5+ i 6+, ili 6+ i 7+, sitnije.

Igrao sam ranije i jace od ovoga, no to se povremeno pokazivalo losim po budzet, pa sam sam sebe ogranicio. Na kombo tiket ide 10% od uplate na singlove iz jace grupe. Pokusavao sam da igram tikete (kao sto vecina vas igra) jace, no to je dalo lose rezultate. Ovo mi je najstabilniji nacin igre do sada (igram 10+ godina).

Link to comment

Crvenu

 

Ako zeli da napise ok,ako ne,isto ok,pratim u zadnje vreme njegove tipove,posebno hokej,poceo nesto i da igram,pa zato

 

Pocecu redovno da ostavljam tipove,mada nisam uspesan kao on:dry:

Edited by Bogotac
Link to comment

Jedva.:dry: Kilavo igraju od kada ih Valverde vodi (ne u smislu pobeda i poraza, vec broja datih golova; 7 0-2 utakmica do sada u Primeri).

Ja sam ovde ocekivao laganih 5 ili 6 komada.

Link to comment
1 hour ago, Miljenko said:

Nisam neki parajlija, 500-2000 obicno. Kada je budzet nesto veci, moze i vise, ali to jednom nedeljno eventualno. Od kada sam uveo bankiranje, stanje je dosta bolje. No ponekad je i sreca neophodna (kao za Eisbaren danas). Da, za slabiju grupu su ulozi duplo manji od onih za jacu. Kod fudbala uz 3+, igram i 5+ i 6+, ili 6+ i 7+, sitnije.

Igrao sam ranije i jace od ovoga, no to se povremeno pokazivalo losim po budzet, pa sam sam sebe ogranicio. Na kombo tiket ide 10% od uplate na singlove iz jace grupe. Pokusavao sam da igram tikete (kao sto vecina vas igra) jace, no to je dalo lose rezultate. Ovo mi je najstabilniji nacin igre do sada (igram 10+ godina).

Ti cepas singlove najvise,to je najsigurniji vid za zaradu

Hvala za odgovor

Link to comment
10 minutes ago, Miljenko said:

Jedva.:dry: Kilavo igraju od kada ih Valverde vodi (ne u smislu pobeda i poraza, vec broja datih golova; 7 0-2 utakmica do sada u Primeri).

Ja sam ovde ocekivao laganih 5 ili 6 komada.

I ja sam cekao treci gol hvali paulinhu

Link to comment

Imam drugara koji igra tikete sa 20+ kvotom, za 500-1000 i prolazi sasvim pristojno. Ja to ne umem, pa pokusavam ovako.

MLB mi je glavni sport za igru, zatim fudbal, pa hokej.

Link to comment
22 minutes ago, ubibobi said:

Meni u toj prici najvise smeta kvota tako da mi je

hokej 5+ vise za dublove a 6+ za singlove

Igrao sam ranije 6+, no rezultati nisu bili posebno dobri. Od kada je 5+ skoro svuda u ponudi, ucinak je zadovoljavajuci (4-1 rezultat je relativno cest, a to je prilicno zatvoren mec, kada se ceka 6+). Pokusavao sam spajanje po 2 meca, no mrzim kada popadam gomilu takvih tiketa, na po jednom paru. Obicno nemam rezon, zasto bih spojio bas ta dva para (danas su ova dva spojena zbog malih kvota), a slucajnost retko donese dobro (ili sam ja baksuz).

U jacoj grupi, uvek imam 4 tiketa i u poslednje vreme ne jurim veliku ukupnu kvotu (3.5-4), no i to je tesko za pogoditi.

Edited by Miljenko
Link to comment

Jedina rezervna varijanta su dublovi, osim ovih parova gde je kvota preko 1.5.  Meni je ok, kada od kombo tiketa, prodju 3/4, imam sigurno pokrice, a ako su kvote solidnije i plus. 

Mozda probam modifikovanu igru; parovi za kombo tiket isto, dok kombinujem meceve iz slabije grupe.

Videcemo. Sutra pretezno NBA, koliko vidim.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...