Jump to content
IGNORED

Kuća, enterijeri, nameštaj, itd...


Mil@n

Recommended Posts

Ma to sve može od starog bureta da se napravi, čemu muka...

 

Šalu na stranu, verujem da je sve to dobro lakirano, da ne kažem plastificirano, pa nije tako nehigijenski.

Možda u nekim ultramodernim domovima može da izgleda ok, ali teško je zamisliti u prosečnom stanu/kući.

Edited by mraki
Link to comment

Drustvo, neki savet za neuzemljen stan/zgradu. Elektricar navodno nije pronasao uzemljenje nigde u stanu, ne znam kako je to moguce. Navodno stara gradnja (paviljoni) pa nisu uzemljili :D

Link to comment
11 minutes ago, extragluv said:

Drustvo, neki savet za neuzemljen stan/zgradu. Elektricar navodno nije pronasao uzemljenje nigde u stanu, ne znam kako je to moguce. Navodno stara gradnja (paviljoni) pa nisu uzemljili :D

Česma (ako vodovodne cevi nisu plastične), radijator (ako postoji).

 

Ili još jednostavnije izvesti uzemljenje sa šinom i metalnom pločom zakopanom na oko metar dubine, ne znam jel to treba da rešiš za celu zgradu ili samo za svoj stan.

Link to comment

sve su cevi plasticne u kupatilu. radijatora ima svuda. meni je najveci stra od bojlera, ne znam

 

moracu da vidim sa stanarima.

Edited by extragluv
Link to comment
On 31.7.2018. at 7:11, Caligula said:

 

Cak i vizuelno nehigijenski. Nisam picajzla i gadljiv, ali u drvenu kadu ne bih usao.

 

 

Грешиш.Не идеш директно на дрво.Све се лакира полуретанским лаком тако да је више хигијенски него обична када.

Link to comment
1 hour ago, extragluv said:

Drustvo, neki savet za neuzemljen stan/zgradu. Elektricar navodno nije pronasao uzemljenje nigde u stanu, ne znam kako je to moguce. Navodno stara gradnja (paviljoni) pa nisu uzemljili :D

 

 

Није могуће.

Link to comment
10 hours ago, Блок_64 said:

 

 

Грешиш.Не идеш директно на дрво.Све се лакира полуретанским лаком тако да је више хигијенски него обична када.

 

Ma ok tehnologija, govorim o utisku.

 

 

Link to comment
On 30.7.2018. at 13:19, Mil@n said:

njih sam kupio neki materijal sa simpatičnim dezenom i čekam da mi se završe jastučnice, a nešto mi se menja i tepih našao sam neke super zanimljive. 

 

Gotovi mi jastuci :) Uživo su boje malo tamnije tj malo više, materijal je odličan, kao neko mekano platno. Mnogo su mi lepši ovi sa živim bojama ali sam hteo 2-2 da ne budu sva 4 ista. 

 

 

IMG_20180802_163354.jpg

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...