Jump to content
IGNORED

Kuća, enterijeri, nameštaj, itd...


Mil@n

Recommended Posts

ja bih preporučila ovakvu:

match-2-06-br.jpg

e sad ne znam kako bi odgovarala dvometrašima. mislim da je naziv marke sedus. ima dva nekakva podešavanja za leđa. verujem da je lekovita. nju imam na poslu, a posle kad dođem kući ili bilo gde, osećam kao da sedim na kamenu krivom. 

mislim da je ovaj model pre 5, 6 godina dobio neku nagradu za ovo i ono... jedino što su je meni platili poreski obveznici, da ne kažem vi... ali na neke rate bi moglo da se podnese. vidim na netu da ih valjaju neki novosađani...

Link to comment
14 hours ago, Ras said:

Sa Wagner stolicama sam se susreo na Sajmu nameštaja i čini mi se da su imali širi izbor, no što u blic pretrazi pronalazim na vebu.

U međuvremenu sam dobio potvrdu da je u pitanju Astra Office (i da se nalaze u YBC).

 

hvala, pogledacu.

 

33 minutes ago, slepa živana said:

ja bih preporučila ovakvu:

match-2-06-br.jpg

e sad ne znam kako bi odgovarala dvometrašima. mislim da je naziv marke sedus. ima dva nekakva podešavanja za leđa. verujem da je lekovita. nju imam na poslu, a posle kad dođem kući ili bilo gde, osećam kao da sedim na kamenu krivom. 

mislim da je ovaj model pre 5, 6 godina dobio neku nagradu za ovo i ono... jedino što su je meni platili poreski obveznici, da ne kažem vi... ali na neke rate bi moglo da se podnese. vidim na netu da ih valjaju neki novosađani...

 

Meni treba takva, udobna i da ima to podesavanje za kicmu koje ce malo da ublazi pritisak. problem je sto nalson mora da bude visi. verovatno imaju takav model, samo gde naci.

 

22 minutes ago, nisam ja said:

e bravo živka. ja na ovakvoj sedim. 

 

sedus_blackdotnet_swivelwithheadrest.jpg

 

nikad ne bih znao kako da guglam a mrzelo me da okrećem stolicu ne bih li negde našao naziv. 

 

jel moze ovo da se nadje u bg?

Link to comment
44 minutes ago, nisam ja said:

e bravo živka. ja na ovakvoj sedim. 

 

sedus_blackdotnet_swivelwithheadrest.jpg

 

nikad ne bih znao kako da guglam a mrzelo me da okrećem stolicu ne bih li negde našao naziv. 

opipaj ispod sedala. svašta ćeš da nađeš :D

 

20 minutes ago, Кристофер Лумумбо said:

 

hvala, pogledacu.

 

 

Meni treba takva, udobna i da ima to podesavanje za kicmu koje ce malo da ublazi pritisak. problem je sto nalson mora da bude visi. verovatno imaju takav model, samo gde naci.

 

 

jel moze ovo da se nadje u bg?

ne mogu da nađem nigde na netu u beogradu. jedino na sajtu ovih u novom sadu https://stolicefotelje.rs/. al malo je glupo da ne probaš stolicu pre nego što je kupiš.

 

ima jedno podešavanje za leđa tako da naslon mrda za tobom, ako se otromboljiš na napred on ti se prilepi za leđa. a može i da se zakoči u nekoliko položaja, pa izabereš koji ti odgovara i fiksiraš. ima i nekakvu šinu u samom naslonu koju možeš da podigneš i spustiš. i nasloni za ruke se podešavaju, i visina naravno.

 

Link to comment
8 hours ago, nisam ja said:

sad sam malo zagledao. imam neku fijokicu u sjedalu levo. jel to pepeljara?

tu ti je bilo uputstvo za upotrebu. znam da ljudi ne vole da gube vreme na čitanje uputstva, ali sam primetila da niko nije zadovoljan kao ja :D

 

e, a ima još jedna stvar, ne znam da li je neko sa foruma probao to. imali smo u firmi neko predavanje o bezbednosti na radu pa su nam pričali i o sedenju. taj predavač je spomenuo loptu za pilates. rekao je da on lično već 10 godina sedi na njoj, za radnim stolom i da je to veoma zdravo, a jeftino je. rekao je i da je na početku malo teško, ali da se vremenom čovek navikne. kao to je najbolje i za kičmu i za razne mišiće. jel ima neko iskustva?

 

e da i stigao je novi ikea katalog na naše kvake :D

Link to comment
On 20.8.2018. at 8:39, Ras said:

Nije klimavo, nije nepouzdano, ne odvaljuje prozore i zidove, ne davi decu i kućne ljubimce, itd...itd...

 

Edit:

 

@Frank PembletonKoliko se razlikuje tvoje po meri od standardnih dostupnih?Gotova rešenja mogu se korigovati (odsecati) po širini.

Razlikuje se jer nemam samo prozor nego i nesto sto zovu svetlarnik "svetlarnik" , to sto kad mi premeri majstor , ako zajebe zajebao je on, ja ako secem pogresno cao zdravo....

Drugo ono sto sam video kod prijatelja je dosta "neznije" od oih "po narudzbi".

Jbga meni je bitno da je robusno i trajno, koliko toliko

Link to comment
  • 1 month later...
On 29.8.2018. at 20:44, slepa živana said:

 

e, a ima još jedna stvar, ne znam da li je neko sa foruma probao to. imali smo u firmi neko predavanje o bezbednosti na radu pa su nam pričali i o sedenju. taj predavač je spomenuo loptu za pilates. rekao je da on lično već 10 godina sedi na njoj, za radnim stolom i da je to veoma zdravo, a jeftino je. rekao je i da je na početku malo teško, ali da se vremenom čovek navikne. kao to je najbolje i za kičmu i za razne mišiće. jel ima neko iskustva?

 

to je za fitnes fanatike. bio jedan takav kod mene u firmi, jahao tu loptu par meseci pa i on odustao - a dosta je aktivan inace. redovno trci maration, pliva, penje se na razne cuke, dolazi biciklom na posao po jedno 30km tamo i nazad, na pauzama za rucak trci u teretanu... vala ako on nije izdrzao, ne znam ko bi. svi smo probali, niko se nije zajebao. finta s tom loptom je (bar koliko sam ja razumeo) da je neudobna i ne mozes da sednes i radis nego se stalno nesto meskoljis i dzilitas, ko da imas pundravce u gacama. a to je, kazu, zdravo jer misici stalno rade. pa ko voli - bujrum.

 

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...