Jump to content
IGNORED

Kuća, enterijeri, nameštaj, itd...


Mil@n

Recommended Posts

21 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

bio sam na gajbi gde je parket bio u kupatilu. u tuš kabini. perverzija. 

 

А замисли тек дрвена када и дрвени лавабо.Ја видео својим очима.

 

Подно грејање,па ако се качиш на централно онда зависи колико си добар са неким из топлане да ти то одради.Ако ти треба број проследићу ти.

Link to comment
10 minutes ago, Блок_64 said:

 

А замисли тек дрвена када и дрвени лавабо.Ја видео својим очима.

 

to ima drvo trade iz surčina. mislim da je bilo oko 300€. nešto mi se i nije svidelo. u ovom gde sam bio dva tuša hans groe, vrata/pregrada od kabine ako nemaju 10 kvm nemaju ni jedan. ozbiljno ludilo

 

 

 

 

 

ja sam u gorepomenutom drvo tradeu uzeo onu drvenu stazu za tuš kabinu

 

vrhunski detalj za kupatilo

Link to comment
2 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

to ima drvo trade iz surčina. mislim da je bilo oko 300€. nešto mi se i nije svidelo. u ovom gde sam bio dva tuša hans groe, vrata/pregrada od kabine ako nemaju 10 kvm nemaju ni jedan. ozbiljno ludilo

 

 

 

 

 

ja sam u gorepomenutom drvo tradeu uzeo onu drvenu stazu za tuš kabinu

 

vrhunski detalj za kupatilo

 

Знам човека из Ниша који је радио такве каде и туш кабине за неки хотел у Америци.Одприлике три пута већа цена је била од те коју си видео код ових.Вероватно је и квалитет такав.

Link to comment
8 hours ago, Блок_64 said:

 

А замисли тек дрвена када и дрвени лавабо.Ја видео својим очима.

 

Cak i vizuelno nehigijenski. Nisam picajzla i gadljiv, ali u drvenu kadu ne bih usao.

Link to comment

Ipak drvena kada i lavabo u stanu mi "onako" ...

U nekoj brvnari gde je sve drveno i ajde de...

Dok "izdubljena" kada u nekom kamenu e to je štogod....

Link to comment
17 hours ago, adam said:

ovo su neki tropi, tu plocice idu s teritorijom.

 

e, da, samo da napomenem - velike sobe sa visokim plafonima u dobro starim kucama izgledaju odlicno s kamenim podovima. nema se tu nista zameriti. pobacaju se tepisi i krpare tu i tamo i sve kul. ali kad se taj kameni pod pokusa kopirati plocicama u kucama od recimo stotinjak kvadrata, to obicno ne lici ni na sta.

 

@darling  nije problem u plocicama, ima lepih, nego u mom osecaju. kad su plocice fino odabrane, soba mi nije neophodno ruzna ali izgleda kao veranda a kad su lose onda izgleda kao prepravljena mesara ili frizeraj. 

 

ma ja to samo stavio kao ilustraciju da ima raznih plocica i raznih kuca i stanova :D  

 

da, velike sobe sa velikim plafonima odlicno izgledaju sa kamenim podovima, sto napisala darling, ima po italiji tako lepih enterijera, pade mi na pamet da pamtim neke milanske stanove sa plocicama u dnevnim sobama ali to je ono, visoki plafoni i puno kvm i plocice od pre svetskog rata i sto rece i namenski, napredovala industrija i plocica i parketa a za nas sirotinju koja zivi u stancicima, mene tako nervira sto svi gradjevinari ubace parket u predsoblja a to je meni tako neprakticno, neke lepe plocice bi bile em lepse em prakticnije sa antre™ pa ako dozivim da parket pocne da mi propada u predsoblju stavicu plocice, sada mi grehota da izbacujem ipak lep parket i, ah da, kako mene nervira kada u kupatilu kao predmet, nemam reci, zasto ubacuju kade u kupatila umesto lepih tus kabina ili jednostavno ostave prazan prostor pa covek lepo ugradi sta mu volja i zelja i novcana mogucnost

Link to comment
3 hours ago, Frank Pembleton said:

Ipak drvena kada i lavabo u stanu mi "onako" ...

U nekoj brvnari gde je sve drveno i ajde de...

Dok "izdubljena" kada u nekom kamenu e to je štogod....

Ma to KUMS mora da tera kontru, čuj pločice po svim podovima a drveni lavabo i kada. Samo provocira naše konzervativne duhove ovde. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...