Jump to content
IGNORED

Kuća, enterijeri, nameštaj, itd...


Mil@n

Recommended Posts

Mislim da može i ispod parketa, samo ne ispod svakog, mora da bude neki sa malim % vlaznosti da se ne deformiše...

Oni Tarket i slični što se postavljaju kao laminat sigurno zadovoljavaju uslove.

Uostalom, sad su baš popularne one pločice sa teksturom drveta :D

Edited by mraki
Link to comment

Kums, neam ja ništa protiv pločica, imam ih u hodniku i kuhinji, al za dnevni boravak nisam za.. Ne znam šta je to što si spomenuo.

Frank, znam barem pet ljudi koji imaju parket i podno.

Hawaii Mate 10 Pro

Link to comment
1 minute ago, Mil@n said:

Kums, neam ja ništa protiv pločica, imam ih u hodniku i kuhinji, al za dnevni boravak nisam za.. Ne znam šta je to što si spomenuo.

Frank, znam barem pet ljudi koji imaju parket i podno.

Hawaii Mate 10 Pro
 

Ok.Mada mislim da je tu previse rizika da dodje do promena na drvetu...

No ok...

Link to comment

Pa imaš različite sisteme podnog grejanja i različite vrste parketa, znaju oni koji se bave tim šta se sa čim kombinuje.

Podno grejanje ne razvija neku visoku temperaturu, već tek nešto preko 20 stepeni...

Edited by mraki
Link to comment

to da nisu pločice za dnevnu/spavaću sam čuo od još ljudi i uvek sam se pitao šta je tu problem. podno grejanje je samo plus na celu stvar. u zgradama, gde se greje i stan ispod mislim da ne bi trebalo da bude problema. 

 

granitne su prava stvar, al to je za ligu iznad

 

 

 

bio sam u zgradi gde se nije grejao stan ispod, a nema ni centralno već se greje na struju i bilo je kondenza na podnim pločicama. 

leti je raj

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment
8 hours ago, Mil@n said:


A kontam da ne možeš baš pločice u dnevnu ili spavaću, a u kuhinjama kontam da niko i nema parket :)

 

iam ja :)

 

jedni moji imaju pola stana u plocicama s podnim grejanjem prikljucenim na centralno. sve fercera kako treba, zimi toplo, leti hladno, idealno. 

Link to comment

meni te plocice u citavom stanu mnogo ruzne. u kujni da, u kupatilu da ali ostalo ne. bio po raznim gajbama sa raznim plocicama i do sad ne videh nista prihvatljivo, kao da zive u prepravljenom frizerskom salonu. siguran sam da je prakticno ali dzaba. asocira me na kuce u kojima su kauci presvuceni najlonom pa ukucani klize niz njih kad god pokusaju da sednu. ko moze/voli - bujrum, ali nema sanse da bih tako mogao da zivim - osim u nekim debelo vlaznim tropima gde je sve ostalo nemoguce. 

Link to comment

+1 na poslednja dva posta, nema meni to tu toplinu pa i lepotu kakvu "dom" treba da ima. Drvo je ipak drvo. 

Al ponavljam, sve po sopstvenom nahođenju. :)


Mene nešto malo uvatilo da malo menjam po dnevnoj sobi, u fazonu sam da se furam na 70e, 80e, taj vintage stil enterijera mi je apsolutna perfekcija :D Ali ništa od toga dok ne budem presvlačio garnituru ugaonu koja je velika i zauzima najveći deo sobe koja će iz sive u neku napadniju boju. Dotle, pazario sam neku retro globus lampu, ostali su mi neki jastuci iz lokala, za njih sam kupio neki materijal sa simpatičnim dezenom i čekam da mi se završe jastučnice, a nešto mi se menja i tepih našao sam neke super zanimljive. 

Link to comment
51 minutes ago, halloween said:

Pločice u celom stanu su kao da živiš u iznamljenom apartmanu u Rafailovićima.

+1

I to mi je bila opcija, zbog životinja, održavanja, čak može i vizuelno da bude ok, ali mi se mnogo ne sviđa

Link to comment

nemate pojma

:fantom:

 

 

e

@Блок_64 колко може да изађе инсталација подног грејања са постојећег централног?

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...