Jump to content
IGNORED

Kuća, enterijeri, nameštaj, itd...


Mil@n

Recommended Posts

1 hour ago, kud u maglu Simoviću said:

nemate pojma

:fantom:

 

 

e

@Блок_64 колко може да изађе инсталација подног грејања са постојећег централног?

Nemoj sad da ga zapitkuješ!

Link to comment

mislim da niste skoro gledali plocice, ima predivnih, za svakojaka resenja i ukuse :)

 

bila sam svojevremeno u nekoliko stanova u rimu i bolonji koji su celi u teracu. i to ima svojih cari. 

 

@Mil@n  steta sto se ne poznajemo, uvek sam spremna da glumim namestaj iz 70ih. mogu da budem i stolica i jednosed na razvlacenje, forma ideale :D

 

Link to comment
2 hours ago, halloween said:

Pločice u celom stanu su kao da živiš u iznamljenom apartmanu u Rafailovićima.

 

zavisi gde je i kakav je stan :D

 

abdbb910f18a6f5ab94f084baf3057f9--deepak-chopra-get-healthy.jpg

Edited by Pontijak
Link to comment
46 minutes ago, Pontijak said:

 

zavisi gde je i kakav je stan :D

 

abdbb910f18a6f5ab94f084baf3057f9--deepak-chopra-get-healthy.jpg

ovo su neki tropi, tu plocice idu s teritorijom.

 

e, da, samo da napomenem - velike sobe sa visokim plafonima u dobro starim kucama izgledaju odlicno s kamenim podovima. nema se tu nista zameriti. pobacaju se tepisi i krpare tu i tamo i sve kul. ali kad se taj kameni pod pokusa kopirati plocicama u kucama od recimo stotinjak kvadrata, to obicno ne lici ni na sta.

 

@darling  nije problem u plocicama, ima lepih, nego u mom osecaju. kad su plocice fino odabrane, soba mi nije neophodno ruzna ali izgleda kao veranda a kad su lose onda izgleda kao prepravljena mesara ili frizeraj. 

Link to comment
2 hours ago, darling said:

mislim da niste skoro gledali plocice, ima predivnih, za svakojaka resenja i ukuse :)

 

bila sam svojevremeno u nekoliko stanova u rimu i bolonji koji su celi u teracu. i to ima svojih cari. 

+1

I to ne samo na moru, napredovalo to u 3 lepe, obaska sto niko ne pominje odrzavanje koje je kod plocica neuporedivo jednostavnije, moze I crevom :D 

Drvo, takozvani brodski pod, jeste toplijetm I njega danas, sa sve parketima ima na izbor, treba se raspitati, parketi davno nisu sto su nekad bili, eventualno samo u spavace sobe, biblioteke...

Plocice su 1 carica.

Link to comment
55 minutes ago, namenski said:

+1

I to ne samo na moru, napredovalo to u 3 lepe, obaska sto niko ne pominje odrzavanje koje je kod plocica neuporedivo jednostavnije, moze I crevom :D 

Drvo, takozvani brodski pod, jeste toplijetm I njega danas, sa sve parketima ima na izbor, treba se raspitati, parketi davno nisu sto su nekad bili, eventualno samo u spavace sobe, biblioteke...

Plocice su 1 carica.

zapanjio sam se kad su mi rekli da čak možeš da im daš crtež kakav hoćeš i da oni to odštampaju na pločicama koje potom zapeku. sve po jusu

Link to comment

Ма има свега, чак и димензије више нису класично плочичасте. али су, истини за вољу и паркети напредовали у 3 лепе, није то више само она рибља кост.

У сваком случају, ламинате треба избегавати, уколико је могуће наравно и ако се не ради о решењима за која се у напред зна да су привремена.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...