Jump to content
IGNORED

Kuća, enterijeri, nameštaj, itd...


Mil@n

Recommended Posts

Postoje sigurno boje koje mogu za to da služe a da ne budu onako jako sjajne kao one u bolnicama.

 

Imas i kad se ide od Podgorice prema Tuzima "outlete" keramike. Uglavnom su reslovi od po par m2 koje oni nabavljaju budzasto i prodaju relativno povoljno. imjaju velike pločice npr 60x120, 80x80 i sl. (informacija je od pre 3god pa proveri pre nego sto zapucas) uzmes takvih par i gotovo.

Link to comment

linoleum, šta je sledeće betonska košuljica

 

 

@ivy

ja hteo te male kockice(staklene) da stavim u kupatilo u tuš kabini, i momentalno odustao kad sam video cenu. 5000 din bio komad tih što su mi se svidele

 

 

 

 

ma da,a i kontam da su pakao za odrzavanje sa milion onih pregiba i fugni

 

 

 

a sta fali linoleumu?ozbiljno?

Link to comment

a dobro,nisam ni ja mislila velike povrsine..ali onako za neki prolaz,usku kuhinju..moji imaju na parcetu zida kuhinje kao backsplash i to..nista mu ne fali..nema se uvek uslova za plocice..

 

tacno sam znala da imate predrasude zbog proslosti ..a sad ima bas super dezena ni ne skontas da sta je..

Link to comment

pločice ili parket

kakav crni linoleum, laminat...

 

mene asocira na bolnice, školsko kasarnsk menze

 

nisi video moderne laminate i linoleume. Mogu da budu kvalitetni i izgledaju vrlo, moderno, a duze da traju i budu laksi za odrzavanje od drveta. I to pricam iz kuce u kojoj je real hardwood floor, koji se tesko cisti, posto nije lakiran i jos gore skripi, tako da jebo ih hardwood.

Link to comment
  • 1 month later...

ako je neko skoro kupovao kancelarijsku stolicu, dajte neke savete. na žalost, mnogo vremena i kod kuće provodim za laptopom, pa moram da si napravim "mini kancelariju". ne znam ni odakle da krenem da gledam ...

Edited by Lezilebovich
Link to comment
  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...