Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

Ali Mad Max je samo u prvom delu mad. Kasnije je umorni i usamljeni nihilista. Ne mislim da bi bilo loše da je Gibson castovan al se ne slažem da Mad Max u poslednjoj epizodi treba da bude zver, sila i šta si već nabrojao jer nema motiva za tako nečim. A pljuvanje po Hardiju je bzvz i neopravdano.

Link to comment
Gibson u blood fatheru je sila, vremenska nepogoda, zver, nekako u pravom godinama za mad maxa i što je najbitnije, potpuno lud.  Prava šteta što nije kastovan, već sjajan film bio bi 32% bolji. Hardi je ipak samo običan čovek. 
Ali Mad Max je samo u prvom delu mad. Kasnije je umorni i usamljeni nihilista. Ne mislim da bi bilo loše da je Gibson castovan al se ne slažem da Mad Max u poslednjoj epizodi treba da bude zver, sila i šta si već nabrojao jer nema motiva za tako nečim. A pljuvanje po Hardiju je bzvz i neopravdano.
Šta znači kastovan? :blush:

Послато са LG-M700 уз помоћ Тапатока

Link to comment

dunkirk - veoma zadovoljna. ima tu neku sterilnost slike, pejzaza i zvuka koja ga cini cistijim, drugacijim, a opet ne manje brutalnim od ostalih dobrih ww2 filmova. i fantasticno slikana  prostranstva, pustare - pune neke egzistencijalisticke pretnje, skoro opasnije i od samog rata.

prica "srecnog" vojnika je odlicna ideja i nenametljivo povezuje fragmente.

pateticne i patriotske delove sam nekako progutala. meni deluje kao da ih je i nolan nevoljno nakalemio.

 

Link to comment

Call Me by Your Name - da se pridruzim Maksi i Hansolo, p r e l e p film u svakom smislu, nekako svo vreme imao utisak da ga je snimio Bertolucci. Timothée Chalamet, pravi dragulj.

Lady Bird - Greta Gerwig je Woody Allen, ako je nema a platnu, gluma mora mora da bude u njenom stilu. Film je generalno vise nego OK, mada pati od bespotrebnih bizarnosti i vec vidjenog.

 

Piratski zaliv zna da je Aleksija gran macho, pa automatski salje  Dunkerque umesto About time.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...