Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

23 hours ago, Majo said:

Piratski zaliv zna da je Aleksija gran macho, pa automatski salje  Dunkerque umesto About time.

pogledala, hvala! veoma lep i sentimentalan (na pravi nacin), sinoc mi je izgledalo kao da je pravljen za mene :)

Link to comment

Denial 2016

 

Super sudska drama. Ima par pateticnih momenata ali je interesantno gledati ozbiljno pravosudje i ozbiljne sudije i advokate. Bila bi jos bolja da ima malo vise sudjenja a malo manje uvoda ali fino prikazuje kako se klijenti i advokati ne razumeju oko prioriteta i kako i jedni i drugi misle da su u pravu.

Link to comment

On body and soul- dobitnik zlatnog međeda u Berlinu i mađarski kandidat za oskarapopularnosti . Priča o devojci sa asperagerovim sindromom i matorim poluinvalidom i nekim jelenima. Ne bih preporučio kravama i svinjama ,radnja se dešava u klanici ima nekoliko groznih scena sa polutkama i kavurmama. 

Sporija radnja,interesantna priča sa nešto crnog humora,dobra fotografija ,dobar kraj. Preporuka 4/5

 

Neljubov- novi Zvjagnjicev. Skoro Maestralan . 4/5  Ide na rts 2 za dvatri sata.  Ali nije film za vreme između ručka i večere

 

Stado - kako sam očekivao ispalo je dobro. relativno zabavno i to je to. još par puta na tv-u i pada vlada

 

 

Link to comment

kreno po listi Obaveznih filmova za gledati i mislim se auh zajebi ove daveže nova godina ajde daj nešto smešno pa mrači ostalih 364 dana ajd evo može riba zvana vanda ocenjena extra skidaj puštaj i krkaj usput posle filma sam napisao na cedulju ako umrem od šloga nije od krmatne ruske i sarme no od sikiracije što ne mogu da se setim ko mi reko da je dobar pa da ga našutam u dupe 

 

doduše malo mi bolje jer sam pustio pazi dinamit da se malo osokolim evo možete i vi odma ko nema na dvd :fantom:

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...