Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

 

Pa i nisu zemenili... Allien je odvezao na Zemlju svoju, a njena se pokvarila i otišla u svemir...

 

 

 

 

 

Čekaj plan je bio da ona navuče onu morsku zvijezdu u kapsulu sa sobom i odvede je u deep space a da ona riba odleti na zemlju.

Kako je došlo do toga da se obrne?

Jesam ja propustio neki deo?

 

 

Link to comment

 

Koliko se secam, njega je vanzemaljac okruzio i onesposobio pre nego sto je uspeo da promeni kurs, tako da su ipak odleteli na zemlju.
A njena kapsula je udarila valjda u neku olupinu, sto ju je poslalo u deep space.
 
Sve u svemu, vrlo nategnut tvist  :)

 

Link to comment

 

Koliko se secam, njega je vanzemaljac okruzio i onesposobio pre nego sto je uspeo da promeni kurs, tako da su ipak odleteli na zemlju.

A njena kapsula je udarila valjda u neku olupinu, sto ju je poslalo u deep space.

 

Sve u svemu, vrlo nategnut tvist  :)

 

 

Ali previše očekivan... :fantom:

 

 

 

 

@jms

 

Propustio si solidan film...

Link to comment

Propustio si solidan film...

 

Ja sam odgledao iz dva cuga, i ne bi mu baš dao epitet "solidan". Nervirali su me isto kao i Jamesa, ima jebena gomila gluposti koje se baš teško gutaju...

Link to comment

 

 

Čekaj plan je bio da ona navuče onu morsku zvijezdu u kapsulu sa sobom i odvede je u deep space a da ona riba odleti na zemlju.

Kako je došlo do toga da se obrne?

Jesam ja propustio neki deo?

 

 

 

pa superorganizam, prepametan, preinteligentan trt mrt.

Link to comment

Ja sam odgledao iz dva cuga, i ne bi mu baš dao epitet "solidan". Nervirali su me isto kao i Jamesa, ima jebena gomila gluposti koje se baš teško gutaju...

Ma nerviralo je i mene, ali, jbg, u jednom trenutku je počeo da me drži... Liči popričićno na Alliena, a ovi novi Allieni liče na, ..., pa ni našta...Tako da mi je ovo bilo ok...

 

U stvari, moguće da sam izgubio kriterijume jer svašta gledam, KODI me upropastio... :(

 

Get out, ko nije gledao, neka pogleda, dobar, jako dobar...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...