Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

što me obradovalo kada je gospođa konačno zatražila da joj pustimnešto crno-belo a da je krimić. odabrah dva sa mlađanim delonom. "Les Felins" i "Le Circle Rouge". Prvi joj se jako dopao, drugi joj je bio predug. Meni je prvi uvek dobar zbog džejn fonde.

 

u ovom drugom, svi nose bele kišne mantile. i delon i burvil i iv montan. sledeći put ponudiću gospođi "Le Deuxime soufle" i "Riffifi". "Lift za gubilište" je već gledala".

Link to comment

53597_1_large.jpg

 

http://www.imdb.com/title/tt4944596/

 

Odlican triler. Iako je sama prica o serijskom ubici i paru pandura (razliciih karaktera naravno) koji ga jure vidjena milion puta, reditelj Sorogoyen se potrudio da sve izgleda sto autenticnije. De la Torre i Alamo sjajni u svojim ulogama.

 

Ovako je trebalo da bude napisana prva sezona True Detectiva, ali Pizzolatto nije umeo..

 

Ovo je mnogo dobro, fala Kowalski.

Link to comment

Sereš Apolo.

 

Naravno da je bolji od Prometeja. Ali opet razočarenje. 4/10

Tačno tako. Prvi dio filma je Prometej (koji sreće Predatora) a drugi je malo više klasičnog Aliena. Ali sve je to zbućkano. Manje kenjaže i filozofije (mada ima) nego u Prometeju, ali jednostavno ne dobacuje po atmosferi prvom dijelu ni do članaka.

Link to comment

Ti baš voliš filmove za olakšavanje menstrualnih tegoba

 

Pitao bih te šta fali filmu, ali sa obzirom da na opise trošiš od 2-3 reči u proseku, neću te terati na dodarni napor.

Link to comment

Pogledao ovog Šjamalana, totalno neplanirano, ne znam je li mu posljednji, ovaj Visit.

Koliko je ovo zabavan film, ja sam se pola filma smijao kao blesav. Ako ga je napravio kao parodiju na ove Paranormal activity filmove, on je suvi genije. Ako nije, ako je pravio klasičan horor, opet je ispala jedna od boljih komedija u posljednje vrijeme. (kao i uvijek kad se prave filmovi da ne budu komedije, a na kraju ispadnu).

Bonus utisak je klinjo car koji glumi bolje od 99% srpskog glumišta i 95% Holivuda, klinjo razbija :D

Definitivno solidno potrošenih 80-ak minuta

Link to comment

Tačno tako. Prvi dio filma je Prometej (koji sreće Predatora) a drugi je malo više klasičnog Aliena. Ali sve je to zbućkano. Manje kenjaže i filozofije (mada ima) nego u Prometeju, ali jednostavno ne dobacuje po atmosferi prvom dijelu ni do članaka.

 

Da, ako bi se trebao opisati film u par reči, to bi bilo zbrčkano, zbućkano & konfuzno.

 

Opet su krenuli na jednu stranu, pa skrenuli na pogrešnu kod Albukerkija.

 

Ponovo gomila stvari koji neki ljudi rade iz "nekog" razloga, pošto motiv na osnovu zdravog razuma ne može da se otkrije.

 

Ponovo započeti pa nedovršeni segmenti koji ne završavaju nigde.

 

Ponovo neki nonsensi koje ne bi pojeo pas s maslom. Slećeš na planetu koju za koju si saznao pre tri dana, naravno bez skafandera, jer jbg, liči na zemlju, i stoga garant™ možeš da dišeš vazduh bez problema i bez straha od biološke kontaminacije...

 

itd

itd

itd

Edited by Dankan Ajdaho
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...