Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

odgledala sinoc gifted sa chris evansom i nekom klinkom koja je ....ljudi...par ekselans je! gde nadju tako male ljude koji glume za ceo svet?!

nije los filmic, volela sam evansa da gledam dok nije otisao u marvelovce. nedostajao mi je njegov glas...preporucujem jedan stari film...london .... scene u kupatilu i scene sa jason stathamom...priceless :)

 

 

 

avengers i captain america ne gledam

Edited by mustang
Link to comment

xleopard19.jpg

 

 

http://www.imdb.com/title/tt0057091/

 

 

uzivancija od filma, 3 sata proletela

 

Koincidencija!

Leopard je kod mene na čekanju poslednjih sedam-osam dana, zato što me mrzi da sedim i gledam filmove po ovoj vrućini.

Inače, Viskontijev Senso mi je na listi filmova za sva vremena, pa sam tako i došao do Leoparda (koga sam možda i gledao kad sam bio mali- više se ne sećam).

Lankester je kralj, a možda ova njegova uloga (samo asocijacija) ima nekakve veze sa ulogom u Bertolučijevom XX veku?

 

Za poštovaoce dama od stila (Valli je rođena Puljanka) preporuka je i za Senso:

 

Annex%20-%20Valli,%20Alida_03.jpg

 

Za poštovaoce Lankestera teško je izdvajati filmove, toliko je toga vrednog ostalo. Neki od mojih omiljenih su His Majesty O'Keefe i The Unforgiven

Link to comment

Meni leopard bio na čekanju poduže, nešto sve izbegavao zbog dužine filma al ko što rekoh moglo je trajati još toliko, a preko njega već utefterio senso

 

I da lankaster ovde baš dobar

Edited by Duci Simonovic
Link to comment

king arthur - legend of the sword geja ričija

nisam gledao njegovog šerloka, tako da ne znam da li je koristio jednake, ili slične metode osavremenjavanja priče, tek ovo mi je sasvim dobar film

nedostaju ljubavno/erotski elementi

obzirom na skromnu prođu na blagajnama, a znatan budžet, nastavke verovatno nećemo videti

Link to comment

Šteta što neće biti nastavaka, baš sam se pitao kako će obraditi fazu Bekamovog prelaska iz Mančestera u Real...

 

Bekamova epizoda je bila dobra, čak je i zvučao kao muškarac.

Link to comment

i meni je bilo zabavno sve osim bitki. nacin na koji je uradjeno, izbor muzike i duhovitost na momente, prijalo prijalo. podsetilo me na luhrmanov romeo and juliet ( sa leo i claire)

 

it's a table ????

 

iz nekog razloga sam ocekivala jason sthatama da iskoci hahhahaah

Edited by mustang
Link to comment

Priča o fudbalu i filmu me je pokrenula da konačno potražim film iz kojeg sam se jedino sećao da se završava pesmom - i pobednika i poraženih:

 

 Первaя ласточка (1975.)

 

MV5BNWQxODZjZjMtMDZhZi00YzQ2LWI1OWItNDZi

 

O počecima fudbala u Gruziji.

 

Pogledao sam šarmantnu; "Prvu lastu", divan film! Hvala za preporuku  :) 

Šteta što RTS, ne obogati Letnji bioskop, ovakvim draguljima. Zaista vraćaju u vreme bezbrižnosti...

Link to comment

Meni leopard bio na čekanju poduže, nešto sve izbegavao zbog dužine filma al ko što rekoh moglo je trajati još toliko, a preko njega već utefterio senso

 

I da lankaster ovde baš dobar

 

Gledao - ponovo :)

 

Još u uvodnoj sekvenci, čim je kamera banula u kuću i zatekla porodicu u molitvi, palo je prepoznavanje.

 

Izuzetan film!

 

 

 

i meni je bilo zabavno sve osim bitki. nacin na koji je uradjeno, izbor muzike i duhovitost na momente, prijalo prijalo. podsetilo me na luhrmanov romeo and juliet ( sa leo i claire)

 

it's a table ????

 

iz nekog razloga sam ocekivala jason sthatama da iskoci hahhahaah

 

Jeste, asocira i na Luhrmanove Romea i Juliju.

 

 

Pogledao sam šarmantnu; "Prvu lastu", divan film! Hvala za preporuku  :) 

Šteta što RTS, ne obogati Letnji bioskop, ovakvim draguljima. Zaista vraćaju u vreme bezbrižnosti...

 

Ne znam da li je bilo u okviru Letnjeg, ili nekog drugog bioskopa, tek ovaj sam film davno i gledao na televiziji.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...