Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

The Odyssey (2016)

 

L_Odyssee.jpg

 

slabo, baš slabo. premalo vizuelno očaravajućih scena, priča loše napisana, izvedba još gora. komplikovana je priča o porodici Cousteau i zaslužuje da je snimi neki veći majstor filma

 

a pre par nedelja sam pogledao dobar grčki al zaboravih da pomenem:

Suntan (2016)

Suntan-847635860-large.jpg

 

kad udare sunce i mlada pička u već oštećenu glavu. preporuke

Link to comment

odgledah ustav republike hrvatske

 

malo mi nedorečen odnos vjekoslava i anta, to je valjda trebalo da nosi priču? falila mi je i dublja katarza glede teme koju je film pričao.

ksenija marinković odlična, karaula mi je bila bolja.

u svakom slučaju ne treba propustiti

Link to comment

 

 

a pre par nedelja sam pogledao dobar grčki al zaboravih da pomenem:

 

Suntan (2016)

 

Suntan-847635860-large.jpg

 

kad udare sunce i mlada pička u već oštećenu glavu. preporuke

 

 

dobar film (7.02/10).

 

(nemoj, Toni, nemoj)

Edited by koksy
Link to comment

odgledah ustav republike hrvatske

 

malo mi nedorečen odnos vjekoslava i anta, to je valjda trebalo da nosi priču? falila mi je i dublja katarza glede teme koju je film pričao.

ksenija marinković odlična, karaula mi je bila bolja.

u svakom slučaju ne treba propustiti

Ksenija je pojela lik.

Pohvala za fantastične dijaloge, posebno onaj između Vjekoslava i učenika;

 

,, ...taj osećaj da si izneverio"

Ali mnogo jako...a sve rečeno u samo par rečenica.

Ne sećam se da mi je neki roman ili film sa sličnom temom uspeo na ovaj način približiti tu vrstu stradanja.

 

Rajko Grlić dosledan receptu dva reda patnje - jedan red smeha.

Sa nešto više rada u postprodukciji i montaži, mogao je ukupan utisak za ceo level iznad.

Edited by Musky
Link to comment

Ksenija je pojela lik.

Pohvala za fantastične dijaloge, posebno onaj između Vjekoslava i učenika;

 

,, ...taj osećaj da si izneverio"

Ali mnogo jako...a sve rečeno u samo par rečenica.

Ne sećam se da mi je neki roman ili film sa sličnom temom uspeo na ovaj način približiti tu vrstu stradanja.

 

Rajko Grlić dosledan receptu dva reda patnje - jedan red smeha.

Sa nešto više rada u postprodukciji i montaži, mogao je ukupan utisak za ceo level iznad.

+100

Što reče neko, on je zaista jedini od ekipe čija karijera je još živa...

Link to comment

de niro je odlican osim kad treba da glumi zaljubljenog. tad izgleda kao da pije sirce. ne znam da li mu ne stoji, ne ume ili ga blam al kako god - nesto tu debelo ne stima.

Meni je jedan od najlepših ljubavnih filmova ikad Zaljubljivanje (Falling in Love) sa njim i Meril Strip. I super je tamo.
Link to comment

Meni je jedan od najlepših ljubavnih filmova ikad Zaljubljivanje (Falling in Love) sa njim i Meril Strip. I super je tamo.

 

al što se čo'jek ružno ljubi, jadnoj Meril umalo jezik iščup'o

Link to comment

53597_1_large.jpg

 

http://www.imdb.com/title/tt4944596/

 

Odlican triler. Iako je sama prica o serijskom ubici i paru pandura (razliciih karaktera naravno) koji ga jure vidjena milion puta, reditelj Sorogoyen se potrudio da sve izgleda sto autenticnije. De la Torre i Alamo sjajni u svojim ulogama.

 

Ovako je trebalo da bude napisana prva sezona True Detectiva, ali Pizzolatto nije umeo..

joooj ne znam sta da kazem....odgledala do kraja, preporucujem za gledanje ali brate mili. toliko stvari koje bodu oci, scene da te sokiraju, ma dajte molim vas.

nisam mogla scenu sa psom u dvoristu da gledam. dala bih 6 od 10 zvezdica. o pandurskoj (ne)sposobnosti da ne pricam.

Edited by mustang
Link to comment

nisam primetila, i nemoj sad tu... da mi kvariš :)

 

a pa nije valjda da nisi primetila, nevezano za ovaj film: kad god ljubi on fakat ružno ljubi. sad, doduše, to radi sve ređe...

Link to comment

a pa nije valjda da nisi primetila, nevezano za ovaj film: kad god ljubi on fakat ružno ljubi. sad, doduše, to radi sve ređe...

Stvarno nisam. Kajem se sad, vidim da je trebalo da posvetim veću pažnju tome...
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...