Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

lečić je od onih "što stariji to gori", bio je dobar kao fikret u spec vaspitanju ili u dečko koji obećava, kasnije sve slabiji i slabiji (štimac stoji kao primer br. 1 za takve glumce). bio je solidan i u sivom domu, mada se tu već vide naznake onog što će doći.

+1

 

samo bi dodao da Štimac nikada nije odmakao od tehnike naturščika iz ,,Salaša...".

najgore odglumljeno zamuckivanje u kompletnoj jugoslovenskoj kinematografiji je ono njegovo iz Andergraunda.

Link to comment

El ciudadano ilustre (2016)

 

MV5BZDMzODZkYjctNmJhNC00MzliLWJlN2YtNTEw

 

Odlična argentinska drama/komedija o piscu, dobitniku Nobelove nagrade, koji se posle 40 godina vraća u rodnu provinciju da održi predavanje i primi titulu počasnog građanina...

 

+1 

 

sve preporuke. ima par stvari koje mi se nisu svidele ali film je odlican. 

Link to comment

Odgledao sinoć poslednji Resident Evil...

 

Svima onima kojima je Prometheus nelogčan, neka pogledju ovo remek delo™, Prometheus će izgledti kao savršeno smislen i logičan film...

 

Jebem ti, kad u poslednjem delu serijala poremete kompletan unverse, kako je to jadno... Dijalozi kao da i je pijani 12-ogodišnjak smišljao, Mila omatorila (dobro, ovo i nije tako loše), radnja kao da je naduvani četvorogodišnjak smišljao...

 

Apsolutni užas od filma, a ja sam obožavao ovaj serijal (u stvari prve 3 dela, da budem precizan)...

Link to comment

Prekinuo sam The Love Witch posle pola sata. Bezveze, konfekcijska gotika, ala britanski/italijanski razni horori raznih "perioda" iz šezdesetih i sedamdesetih. Prilično sterilno, nenadahnuto, daleko od srećnih vrhova iz prošlosti. Komično je tek prilično jadno. Uopšte čini mi se da film samo apeluje na odobravanje zbog toga što je koristan za upotrebu kao još jedan primer za razne programske/teorijske/indoktrinirajuće "estetike".

 

Lično, ne volim horore, ali gledao bih ga do kraja da sam imao ikakav utisak da može da dobaci i do čega makar malo...

Edited by Ajant23
Link to comment

http://www.imdb.com/title/tt4758646/

 

War machine sa Bredom Pitom u ulozi americkog generala koga su poslali da sredi stanje u Avganistanu. Kontam da je ovo satira samo mi je nekako previse bespotrebnog kliberenja. film bi bio mnogo bolji da se nisu rugali, ono opisani dogadjaji su dovoljno nenormalni i bez toga.

Meni ovo ličilo na pokušaj, "rimejka" Dr. Strejndžlav. Neuspešan naravno...
Link to comment

53597_1_large.jpg

 

http://www.imdb.com/title/tt4944596/

 

Odlican triler. Iako je sama prica o serijskom ubici i paru pandura (razliciih karaktera naravno) koji ga jure vidjena milion puta, reditelj Sorogoyen se potrudio da sve izgleda sto autenticnije. De la Torre i Alamo sjajni u svojim ulogama.

 

Ovako je trebalo da bude napisana prva sezona True Detectiva, ali Pizzolatto nije umeo..

 

Odličan film, hvala Kowalski.

 

Glavni osumnjičeni pljunuti Stefan Babović :Hail: .

Link to comment

Odličan film, hvala Kowalski.

 

Glavni osumnjičeni pljunuti Stefan Babović :Hail: .

 

Ali ne samo sto lice, nego i prica o obdarenosti.

 

Pravi omaz..

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...