Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

inace preporucujem the edge of seventeen :)

 

kira i vudi i klinka su priceless :)

 

malo se prica razvodnjavala ali okej. oprosteno ...

Link to comment

inace preporucujem the edge of seventeen :)

 

kira i vudi i klinka su priceless :)

 

malo se prica razvodnjavala ali okej. oprosteno ...

Odavno nisam gledao tako dobar tinejdz film, tako da se pridruzujem preporukama
Link to comment

A Cure For Wellness

 

trk na piratbay po ovaj, vredi svakog megabajta.

 

Ovo je apsolutno sranje. Nešto kao bajkovita Ljepotica i zvijer za odrasle, uz mnogo dramatično napetih nota. Prvo se nadao da ne bude Shutter Island, kako je odmicao molio se da bude, da izvuku bar nešto iz filma. Loše, jadno, bijedno.

Link to comment

Hvalili smo edge of 17 kad je bio aktuelan, za najbolji teenage film poslednjih godina odgledajte sing street. Već sam ga hvalio, prvi film koji sam pogledao dva puta posle 100 godina (u roku od 7 dana). 

Link to comment

Ovo je apsolutno sranje. Nešto kao bajkovita Ljepotica i zvijer za odrasle, uz mnogo dramatično napetih nota. Prvo se nadao da ne bude Shutter Island, kako je odmicao molio se da bude, da izvuku bar nešto iz filma. Loše, jadno, bijedno.

I meni je podsetio na Shutter Island, jos jedan odlican film. Kakogod Cure for wellness je apsolutni eye candy sa veoma zajebanom atmosferom.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment

odgledah Life.

Poprilično glupavo.

Prvo, nije mi jasno čemu služi Rajan Rejnolds u filmu?

Drugo, apsolutno nisam skontao kraj.

 

 

Kako su uspeli da zamene one kurseve kapsula?
Dva puta sam vraćao i nisam ukapirao???

 

Link to comment

odgledah Life.

Poprilično glupavo.

Prvo, nije mi jasno čemu služi Rajan Rejnolds u filmu?

Drugo, apsolutno nisam skontao kraj.

 

 

Kako su uspeli da zamene one kurseve kapsula?

Dva puta sam vraćao i nisam ukapirao???

 

 

Pa i nisu zemenili... Allien je odvezao na Zemlju svoju, a njena se pokvarila i otišla u svemir...

 

Link to comment

odgledah Life.

Poprilično glupavo.

 

Ridley Scott je radio produkciju za prva dva Espinosina filma u SAD-u. Naprosto sam ga tako i zapamtio kao reditelja, koji u njegovoj produkciji radi sa impresivnim glumcima (Denzel Washington mi se činilo da je radio sa njim pre svega zbog Scottovih) filmove koji nisu ni blizu tako impresivni. Naprosto, uopšte mi nije bilo jasno zašto ga toliko podržavaju u Holivudu, kada mi se njegovi filmovi čine loše urađenim.

 

A, sada, prvi put kada je radio američki film, koji nije u produkciji Ridleya Scotta, svi njegov film porede i stavljaju ispred Scottovog. Sve zvuči kao da je šala...

Edited by Ajant23
Link to comment

Veloce come il vento (2016)

 

Odličan film u vrhunskoj produkciji (glavne nagrade italijanske akademije za montažu, fotografiju, zvuk, glavnu ulogu i tako dalje). Ovo je baš za preporuku svakome ko voli filmove o trkama, sportu u mitskom narativu o odrastanju i duhovnoj transformaciji. Film je rađen nadahnuto (malo, malo, pa zaiskre zanimljivi momenti) i sa prilično šarma.

 

Lično mi je ovo najzanimljivi film Mattea Rovera, od koga sam začudo gledao sve dugometražne igrane filmove. Doduše, tek sam ga sada zapamtio. Mada, svaki na svoj način i raniji su mi njegovi filmovi nalazili način da ih pogledam i bili su dobri. Ovaj je odličan.

Edited by Ajant23
Link to comment

Pisali smo još davno na topicu o sportu na filmu da uopšte nismo u stanju da se setimo nijednog baš vrhunskog filma o fudbalu. Naravno, Ken Loach, ali... Od kolektivnih sportova je bejzbol dao najbolje filmove, čak je imao i najveći intro u istoriji sporta u vidu afere i pretumbanog emitovanja serije Firefly petkom uoči prenosa bejzbol utakmica na Foxu. Od pojedinačnih sportova, verovatno je najbolje filmove imao boks. Davali su i drugi sportovi dobrih filmova, fudbal ih gotovo da nije ni imao. Ekstremna diskrepancija u odnosu na popularnost, čak i u britanskoj kinematografiji, koja je tu valjda dala najviše...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...