Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

Ne bih da ti kvarim pljuvachinu, ali Klint nije ni rezirao, a ni pisao scenario za ovaj film. Jedan je od producenata, i naravno igra glavnu ulogu.
A bio sam ubeđen da se on mešao u režiju..... pa dobro - nije režirao ali kao da jeste. Svejedno je film :isuse:
Link to comment
pa naj je zigel. jersi gledo ovaj poslednji sa kidmenovljevom? blagi zasu. sem njenog dupeta.
gledo. zapretio sam drugaru koji je izabrao tu verziju za gledanje da ću mu obrisati ceo HD ukoliko još jednom predloži film za društvo
Link to comment
pa naj je zigel. jersi gledo ovaj poslednji sa kidmenovljevom? blagi zasu. sem njenog dupeta.
Pa to kao nije body-snatchers... Gledao sam, jeste bez veze, ali ima jednu caku koja mi se svidela.

Kad na kraju savladaju body-snatchers-e, or whatever, vidimo na TV-u kako ratovi ponovo počinju i vidimo Kidmenkinu facu na kojoj se propznaje sumnja u to da li je ispravno postupila.

Edited by Syme
Link to comment
U prvu si, jesu.Inače, meni Kaufman najbolji, ali to je valjda popriličan konsenzus. A i Ferara mi dobar.
Ne verujem da je Kaufmanov rimejk bolji od originala, ali evo skidam pa cu videti veceras. Kasting obecava, ako nista drugo makar zbog ovog :Dinvasionofthebodysnatchers.jpg1bodysnatchers2.jpgInace, vidim sad da je Kaufman rezirao i ovu nakaznost na koju sam pre neki dan protracila dva sata zivota. Otkud je mislio da Klajv Oven moze, ume i sme da glumi jednog Hemingveja??
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...