Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

nisam gledao, hm, znaci san u snu sna koji se sanja je zamenjen povezanoscu i karikama?odoh ja da gledam Drajv.
upravo, ne trce okolo i ne ubijaju se jer sanjaju san u snu u snu, vec jer je sve povezano. sliding door cupa kosu, butterfly effect tiho cvili i grize nokte. masa klasika, poput leta iznad kukavicijeg gnezda i blejdranera prevrce se u grobu jer su scene iz njih brutalno pokradene. cloud atlas jednostavno izaziva bes u makar prosecno obrazovanom i zahtevnom gledaocu.
Link to comment

Sreca moja pa nisam ni filmski obrazovan, a ni narocito zahtevan.I ne, nikako nisam skapirao kako je "sve povezano".Nije mi film remek delo, ali nije ni priglup kako ga prikazujete i uspeo je da mi drzi paznju sva 3 sata.

Edited by Fins fleet
Link to comment
l_1235841_64fddd0f.jpghttp://www.imdb.com/title/tt1235841/skroz quirky i sarmantan film. :)malo podseca na radove wesa andersona (ovo mu dodje kompliment).najbizarnije je to sto sam ja inace prilicno cinican covek (cak i dok gledam filmove), ali ovaj filmic je 'ladno uspeo da me (malo) raspilavi.uspela sam da ogledam (posto bih trenutno gledala bilo sta samo da se ne bavim spremanjem ispita) i the perks of being a wallflower i svidja mi se. :happy: cak mi ni ema votson ne smeta (inace mi smeta i malo me nervira).
Link to comment

i meni bas lep the perks of being a wallflower.i soundtrack odlican.edit:dok sam gledala film, povremeno mi se javljao osecaj kao kad sam gledala donnie darka... nisam jos uvek sigurna zasto je tako, moracu dd da odgledam opet, nisam odavno.

Edited by Killiana
Link to comment
dok sam gledala film, povremeno mi se javljao osecaj kao kad sam gledala donnie darka...
I ja sam imao isti osećaj, 80'a muzika (iako je film, provaljujem, smešten u rane 90-2, ima i L7 i Sonic Youth i svašta-nešto), i ta srednjoškolska atmosfera, a nekako su i boje slične.

Meni je najbolja fora kad ga profesor nazove Nothing, i onda posle toga to ponavljaju svi školski mangupi. Misle da su buntovnici, a zapravo rade za sistem.

Edited by Syme
Link to comment
A sjajan, sjaaajan film koji sam tek juče pogledala:MV5BMjAwODUxMjA0M15BMl5BanBnXkFtZTcwNjIyMzY3Mg@@._V1._SY317_.jpgA must see.
Moram da priznam, i ako baš volim Koene, da mi je ovaj film ostao zagonetka, tim pre što sam video da im važi za jedan od uspešnijih poslednjih godina. Moraću još jednom da ga pogledam, u nekom trenutku.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...