Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

prva asocijacija su likovi i kontrast koji vidis kad se odvezes 5km od moskve.
O njima negde i jeste film. Malo je Okraina inače, totalno ruski film, gde često stranci ne mogu da razumeju humor, ali vidim da si ti tamo živeo, tako da bi skapirao sigurno.
Link to comment
unthinkab.jpgNe pamtim kada sam gledao Samuela koji mi je bio ubedljivo omiljeni glumac dok nije izgubio sve kriterijume oko izbora filmova osim toga da li dobija i koliko zelembaća. Film nije spektakl, ali vozi ako su mi totalno idiotske situacije kada:

treba da puknu tri nuklearke, a svi su nešto u fazonu "nemojte da mu mučite dete, mi smo humani, wtf...

6/10 zbog nostalgije za Samuelom.WildTarget.jpgFilmu fali malo više definicije kada je žanr u pitanju. Verovatno bi trebao da bude komedija, ali nisam se nijednom pošteno nasmejao osim kod "Rembrant" fazona". :DAl dok sam počeo da ga gledam u 3 A.M i završio a da nisam zakuntao, valjda je ok.

Link to comment
Amour.jpg?1337131159au kakav film! :Hail:remek-delo.
a tek muzika u filmu sto je dobra ;-) salim se, ali mucna tisina je parala usi, a bat tretinjanovih koraka po parketu mi jos uvek odzvanja ... odlican film (iako vrlo bolan, za sve poput mene, koji su imali slicnih iskustava sa voljenim osobama koja su tako mucno umirale, a koji su sve to sa njima blisko, ali nemocno prolazili...) do srzi egzistencijalan, savrseno odglumljen i fenoooomenalno reziran. svaka casta majstoru hanekeu! ps. jedina tugica je sto je izabel u filmu totalno staignt, tjah
Link to comment
Sto bih ja Gazzu mucio novim uratkom Pere Greenawaya. FAF dva zgoditka golmana iz sesnaesterca.
kasnis, posle debele austrijanke i crnih kurcina, PG mi je legao kao indijana dzons!
Link to comment
Gled'o Loopera. Najbolje što odlgedah u 2012.(OK, uz činjenicu da se nisam nešto posebno nagledao filmova ove godine)
I ja sinoć, doduše sa društvom nekim na leptirici. Teško da mi je nešto najbolje u bilo kojoj kategoriji /osim najbolji film te večeri :D/, ali ok je priča, solidno. Neubedljiv glavni glumac, nekako.
Link to comment

Dobar je Looper, mada nije bolji od Bricka. A dobro rekose u filmu, bolje da ne razmisljamo o time travel zackoljicama i zajebancijama ili cemo biti tu celu noc. :D

Edited by Calavera
Link to comment

Mission: Impossible IIIiz nekog razoga ga svaki put odgledam, mozda zato sto je skroz potpuno lostovski, a mozda i zbog jednog od najboljih stradanja negativca ikada.ostale pak ne podnosim.

Link to comment

London Boulevard - baš onako, suvi prosek. Killer Joe - koliko liči na Tarantina, strašno. A koliko tek sin liči na Džek Bleka.. A film - malo kinky što mi je ok (ortak i žena mu se smorili :D), ali ne previše zanimljiv.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...