Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

Последњи део варљивог Сунца. Ја волим Михалковљеве филмове, али ово једноставно није гледљиво још од прве сцене са комарцем и метафором сићушности, а опет важности поједница. Мрак

Link to comment

Act of valorhttp://www.imdb.com/title/tt1591479/?ref_=fn_al_tt_1Zaželeo sam se borbe protivu terorizma i herojskih podviga momaka spremnih da na oltar otadžbine polože ono najvrednije što imaju - život. Uz to naravno ide potpuno retardiran scenario, najgora moguća gluma, ali i korektna pucačina. Pristojan trash, sve u svemu.

Link to comment
Trouble With The Curveimage.jpgBolje reći "Trouble With The Clint"! Kao da je pogledao film "Moneyball" i da mu se svideo ali da nije imao taj "Klića" osećaj pa je sam napravio film na tu temu samo ga stavio u svoj, veoma prepoznatljiv kalup. Čovek koju god temu da obrađuje uvek napravi isti film: on je matoro gunđalo prepuno nekih svojih principa i u konstantnoj borbi sa novom tehnologijom; vozi nekog oldtajmera i kad ode u kafanu uvek je za šankom; ćerka kojoj je stalo do njega više nego što je njemu samom do sebe itd. itd. Potpuno se pretvorio u Ljubišu Samardžića a od onoga što je trebalo da bude "feel-good movie", ostade samo "movie"...... ako je na TV programu Lea Kiš, onda pogledajte ovaj film, u suprotnom ne postoji nijedan dovoljno dobar razlog da ga pogledate...
Link to comment
da li moze neko ko je gledao novi total recall da mi kaze vredi li gledati?
Zavisi šta očekuješ. Ja gledao u maloj sali takvoda u intimnoj atmosferi od čoveka 2, solidna akcija, ni više ni manje.
Link to comment
Trouble With The Curveimage.jpgBolje reći "Trouble With The Clint"! Kao da je pogledao film "Moneyball" i da mu se svideo ali da nije imao taj "Klića" osećaj pa je sam napravio film na tu temu samo ga stavio u svoj, veoma prepoznatljiv kalup. Čovek koju god temu da obrađuje uvek napravi isti film: on je matoro gunđalo prepuno nekih svojih principa i u konstantnoj borbi sa novom tehnologijom; vozi nekog oldtajmera i kad ode u kafanu uvek je za šankom; ćerka kojoj je stalo do njega više nego što je njemu samom do sebe itd. itd. Potpuno se pretvorio u Ljubišu Samardžića a od onoga što je trebalo da bude "feel-good movie", ostade samo "movie"...... ako je na TV programu Lea Kiš, onda pogledajte ovaj film, u suprotnom ne postoji nijedan dovoljno dobar razlog da ga pogledate...
Ne bih da ti kvarim pljuvachinu, ali Klint nije ni rezirao, a ni pisao scenario za ovaj film. Jedan je od producenata, i naravno igra glavnu ulogu.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...