Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

image.jpgUkapirao sam da mi David Ayer baš prija. Svideli su mi se i Training Day i S.W.A.T., Harsh Times, Street Kings pa i ovaj!Jake Gyllenhaal me malo nervirao ali on me uvek nervira, tako da sam se pomirio sa tim. Međutim Michael Peña je odglumio savršeno! I Frank Grillo je bio baš prijatno iznenađenje.Muzika, atmosfera..... sve mi je baš leglo! Kraj predvidiv još na pola filma ali ni to nije bio neki problem. Što se mene tiče, ocena: 8/10 :thumbup:
Link to comment
Ukapirao sam da mi David Ayer baš prija. Svideli su mi se i Training Day i S.W.A.T., Harsh Times, Street Kings pa i ovaj!Jake Gyllenhaal me malo nervirao ali on me uvek nervira, tako da sam se pomirio sa tim. Međutim Michael Peña je odglumio savršeno! I Frank Grillo je bio baš prijatno iznenađenje.Muzika, atmosfera..... sve mi je baš leglo! Kraj predvidiv još na pola filma ali ni to nije bio neki problem. Što se mene tiče, ocena: 8/10 :thumbup:
+1
Link to comment

Gledam trailer za EoW pre par meseci i kao da gledam Harsh Times (koji mi je do jaja btw), mogao sam i da ne proveravam da je isti autor. Sreca trafika radi 24/7 pa cu kasnije da se uputim do iste :whistle:Inace Ayerov sledeci projekat obecava:tenarnoldschwarzenegger.jpg:Hail:

Edited by ducca
Link to comment

ogdledao Teda i baš mi je prijao - posle 100 godina korektnih i modernih™ komedija - konačno jedna prava, bezkompromisna sprdačina. :Hail:PS jel ovo iz onog novog filma kad Švarci kao lokalni šerif na buljuke razbija neke bandite koji oslobadjaju sabrata?

Link to comment

Pietahttp://www.imdb.com/title/tt2299842/?ref_=fn_al_tt_1Sinoć na faf-u. Veličanstveni Kim Ki duk dobio međunarodni orden™ za svoj najslabiji film. Ali nije to nepoznati manir u svetu filma, pogledati pod Skorseze.Na filmu je bilo i dosta osjetljive djevojčadi, i masa njih je krenula da napušta salu posle 10-ak minuta i time uznemirava ostale. Nisu mi jasni ljudi koji na festivalima random uzimaju karte za bilo koji film, ne raspitavši se prethodno ni minimalno o onome šta će gledati. Kupiš kartu unapred, odvojiš slobodno veče za to, iscimaš se, a onda posle 10 minuta počneš da se zgražavaš i demonstrativno napuštaš salu.

Link to comment
Hope Springsimage.jpgNije baš žanr koji mi je omiljeni, ali eto uspeo sam da ga pogledam. Vredi! Sve vreme sam čekao da Steve Carell ispljune nešto u "That's what she said" fazonu, ali to se nije dogodilo. Prijatno me iznenadio kako je ozbiljno odglumio.Ocena: 7/10
Link to comment
Na filmu je bilo i dosta osjetljive djevojčadi, i masa njih je krenula da napušta salu posle 10-ak minuta i time uznemirava ostale. Nisu mi jasni ljudi koji na festivalima random uzimaju karte za bilo koji film, ne raspitavši se prethodno ni minimalno o onome šta će gledati. Kupiš kartu unapred, odvojiš slobodno veče za to, iscimaš se, a onda posle 10 minuta počneš da se zgražavaš i demonstrativno napuštaš salu.
Meni se ovo upravo dogodilo na projekciji Cloud Atlasa. Jedna grupica je posle desetak minuta izasla iz sale, uz burno negodovanje u stilu: kakvo smo bre ovo sranje dosli da gledamo... Svet je pun morona, valjda nam je to svima do sada vec jasno. Cloud Atlas je predivan film. Blokbasterskih momenata je bilo taman onoliko koliko treba, montaza tecna, sto je poprilicno zahtevno u slucaju ovog filma, scenario odlican, Hju Grant prvi (i verovatno jedini) put u karijeri ne glumi samog sebe, Tom Henks sigurno dobija nominaciju Akademije. Zasmetali su mi jedino izgleda u holivudu neizbezni seksualni momenti jer ih u knjizi nema gotovo uopste, osim u prici o Frobiseru i zeni matorog kompozitora.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...