Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

Nyad


Stvarno neverovatna i inspirativna priča, ali ništa spec van toga, scenario malo ofrlje odrađen, Anet Bening mi nekako nije legla, kao da preglumljuje ili se previše trudi, nema spontanosti u njenom liku, dok ovde skoro napljuvana Džudi Foster deluje mnogo uverljivije i ubedljivije. 

 

A i Džudi se uradila, sva je ko sajla, u mišićima. :ohmy:

20231018181040-65305f4d57304410d79dd1f5j

Edited by Mil@n
Link to comment

The Beekeeper - jezivo bas jezivo glup film a bas mi se gledala neka Statham tabadzijska zezancija. Tuce nikakve, cela radnja poznata posle 5 minuta, riba ni od korova, Emmy Raver varikina za oci, kako je ta uopste postala glumica, Jeremy Irons neiskoriscen i blentav, Statham nadrndan i bez smeka.

  • +1 1
Link to comment

Equilizer 3

Spoiler


Spoiler

Odlična scena sa kombijem.

 

Spoiler

Dobra korenspodencija sa Emom Kolins, oboje izveli kako treba. S tim da nema puno tih scena.

 

 

Scene početka filma na granici dosadnog ali se nose sa scenarijom. 

Scenario dobar, zvekne u glavu na kraju, nakon svega. Odlično odigrano, što bi 1 equilizer odigrao.

 

Solidan, ali ne manje od toga.

  • +1 1
Link to comment

 

Fast and furious da jede govna. :ziga:

 

A Ford Mustang mi je tiha patnja još kada sam prvi put gledao ovaj film kao klinac. :ziga:

  • +1 5
Link to comment

Najjaci chase scene ikada. Peter Yates  je godinu dana ranije snimio krimic Robbery, u kome na pocetku isto imamo dobru jurnjavu ulicama Londona, McQeenu se dopala i angazovao da rezira Bullit.

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment

Zanimljivo mi je da se Mustang šezdesetih primio i u Francuskoj, pa se pesma pod nazivom Ford Mustang nalazi na Gainsbourgovom albumu sa BB (1968):

 

 

U slučaju Lelouchovog filma Un homme et une femme (1966) lik kojeg tumači Trintignant, vozi za Fordov tim, pa verujem da se radi o nekakvom sponzorstvu. Jean-Louis Duroc (Trintignant) privatno vozi Mustang kabrio, klasični Mustang na Monte Karlo reliju, a u filmu je još Fordov GT40 (snimci sa LeMana). Dobar deo filma su scene u automobilu, iako to naravno nisu scene jurnjave poput ovih gore.

 

U ovom video sa scenama iz filma su sva tri automobila:

 

https://www.leparisien.fr/automobile/un-homme-une-femme-et-une-mustang-cette-ford-qui-creve-l-ecran-15-07-2019-8117160.php

Edited by Ras
  • +1 5
Link to comment

Sinoc posle sto godina opet pogledao Le Samouraï kakva je glava Delon kakva pojava, i naravno Melvil koji drzi svaki detalj u rukama da moze da upravlja i pravilno postavi svaku scenu... 

Sad cu morati da gledam ponovo i pandura i crveni krug... 

  • +1 3
  • Wub 2
Link to comment
On 4. 2. 2024. at 20:33, Ras said:

 

U slučaju Lelouchovog filma Un homme et une femme (1966) lik kojeg tumači Trintignant, vozi za Fordov tim, pa verujem da se radi o nekakvom sponzorstvu. Jean-Louis Duroc (Trintignant) privatno vozi Mustang kabrio, klasični Mustang na Monte Karlo reliju, a u filmu je još Fordov GT40 (snimci sa LeMana). Dobar deo filma su scene u automobilu, iako to naravno nisu scene jurnjave poput ovih gore.

 

U ovom video sa scenama iz filma su sva tri automobila:

 

https://www.leparisien.fr/automobile/un-homme-une-femme-et-une-mustang-cette-ford-qui-creve-l-ecran-15-07-2019-8117160.php

Obozavam taj film.

Pricu, glumu, muziku, smenu crno-belih i kadrova u boji :wub: , pa cak i taj auto na koji nisam obratila paznju, kao sto inace ne primecujem automobile :).

  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...