Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

21 minutes ago, Nikodije said:

E da, to sa muzikom je pakao. Baš užasan film. Plus narod u bioskopu koji nemilosrdno proždire kokice i one smrdljive tortilje. Traumatično iskustvo

 

Daaaa..... uskoro će jesti burgere i palačinke :frust: Plus nepotrebno traje 3 sata. Moglo je da se zguzi u 2 i to mi je limit za bioskop. Sve preko toga mi je potrebno da sam u horizontalnom položaju sa pauzama za odlaske do mokrog čvora, da bih mogao da preživim.

Link to comment
14 minutes ago, ToniAdams said:

bravo to je to, da nema novog vesa andersona bio bi najgori film koji sam pogledao u posl vreme.

doduse i spilberg novi im dise zavrat.

 

I Asteroid City sam planirao da gledam u bioskopu. Sva sreća pa se pojavio na trafikama inače bih izašao na 1/3 filma.

I ovako sam ga odgledao do kraja, reda radi jer je Wes Anderson.

Ali koja bulja od filma i uzaludno utrošeno vreme....

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, Molder said:

 

+1

 

Tri sata samo diže i na kraju..... mlaka katarza. Muzika je pauzirala samo u jednom delu filma na minut-dva i onda opet :frust:

Nije ispunio moja očekivanja. Jedan od najslabijih Nolanovih filmova.

 

Posle sam morao da pogledam Fat Man and Little Boy da popravim utisak. I dalje odličan film, kakav mi je i ostao u sećanju.

Po trejleru bih rekao da je ovaj stariji film neupredivo bolji od ovog novog.

 

  • +1 2
Link to comment
3 hours ago, pt 2.0 said:

Sad sam se popišmanila od Nikodijeve recenzijeTM

Kakva je Emili Blant (:heart:)?

 

Jbt, otići ću da gledam Barbi na kraju…

 

 

 


Pusti Nikodija, odličan je film. Gledao sam i Elvisa, koji mi je lično fenomenalan. Film jeste režiran pomalo manično - Elvis - ali to je klasičan Lurman, ovog tj tog puta je uspeo u potpunosti, film izgleda spektakularno. 

 

Openhajmer je top 3 Nolanova filma i jedan od najboljih filmova koji su izašli iz Holivuda poslednjih godina (to je naravno uvek i delom jer je velika većina sranje). 

 

Emili Blant je odlična, ali ne liči na sebe, nešto su je deformisali, ne znam zašto, niti mi se googlalo.

  • +1 1
  • Hvala 1
  • -1 1
Link to comment
11 hours ago, Milošica said:

Jebete mi kevu, kako sad to loš.

 

Tačno ćemo samo na Barbi otići.

Film je vrhunski, od režije preko glume do kamere. A dobar je i Oppenheimer :fantom: Stranu na šalu, ne propusti Oppenheimer. To se mora gledati u bioskopu 

  • +1 1
Link to comment
6 minutes ago, Nikodije said:

Zašto ne Memento

 

Eh, ja sam baš voleo Memento (inače volim sve njegove filmove, manje ili više), no jednom sam pogledao hronološki cut filma, to je jedna vrlo dosadna i prazna priča. Bum je od filma zato što je tako naopako izrežiran. I krivim ga za sijaset budućih filmova i serija koji pumpaju loš zaplet i razradu nekim isprepletanim naracijama, kako bi sakrili glup film i dali gledaocu malo da razvija vijuge.

  • +1 1
Link to comment
21 minutes ago, goofs said:

 

Mračni vitez i Incepcija, pretpostavljam

 

Dark knight i The Prestige. 

 

Incepcija mi je odličan primer ovoga za vijuge, sa čim se jako slažem. 

 

11 hours ago, 3opge said:

nema tog filma koga Tom Hanks nije u stanju da upropasti svojim smiranjem pa je tako sjebo i Elvisa.

 

Apsolutno ću da se složim, Henks je u Elvisu na ivici groteske, prosto ne mogu da skontam kako je neko, Lurman, producenti, bilo ko, mislio da će tako odrađen lik da šljaka. 

 

Ali sve ostalo mi valja a njega ću već nekako nekad zaboraviti. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...