Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

Love and Monsters, simpa, može da prođe kao lagana zabava lakim štivom.


The Post, uradak Spilberga koji mi je promakao. Manje više poludokumentarna priča. Svašta nešto mislim loše o Amerikancima, ali uvek se divim nekim stvarima kod njih kao npr tome kako:

 

Spoiler

vrhovni sud u ovom konkretno slučaju donosi odluk u korist novina koje su izbacivale dokumente koji su bili top secret. A možda samo poredim sa ovim vremenom sada, kod nas... 


Nomadland, malo je spor i nedinamičan ali to mu nije ni ideja. Priča o gubitku, nošenju sa istim, i potrazi za novim životom u godinama kada tome baš i nije vreme. Dosta lepih pejsaža i kvalitetne fotografije i kamere. 

Judas and the black Messiah, najbolji u konkurenciji za oskara (nije ni neka konkurencija),  poprilično tužna priča, kao i svaka rasistička. 

Edited by Mil@n
Link to comment

Nemam pojma kako sam se odlucula za Uncut gems [emoji849] jaoo kakva histerija, majcice.
Prekidala sam vise puta, ali bila odlucna da odgledam, na kraju i Sandler napokon van onih idiotksih kimedijaskih rola [emoji849] but still... no izgurah nekako ovu anksioznost :)

Dobro malo i neocekivan kraj, mislim potez onog ludaka, pored toga sto sam se nervirala da KG odigra kako treba, ohmg

Svakako neobicna braca Sefdi, ali Good times necu da gledam sigurno.

Link to comment
što je meni dobar taj film. moram ga opet gledati. 
Pazi, uradjeno stvarno vrhunski, skoro pa masterpiece, apsolutno se slazem, ali mnogo mi tesko palo da gledam "normalno". Nemam pojma zasto.

Link to comment
On 21.3.2021. at 23:19, Mil@n said:

Judas and the black Messiah, najbolji u konkurenciji za oskara (nije ni neka konkurencija),  poprilično tužna priča, kao i svaka rasistička. 

 

Dobar, još samo da nisu dali 32-godišnjem bucku da glumi 20-godišnjeg Hamptona...

 

 

  • +1 2
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...