Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

Bez veze je, bolje pročitaj po netu šta ima na tu temu (doduše, može biti da je meni bezze baš zato što sam znao priču u sitna crevca)

  • +1 1
Link to comment

Coming to America 2

 

Ja sam jako, jaaaako želeo da mi se ovaj film svidi, prvi deo obožavam, dobrim delom sam i odrastao na Edi Marfi komedijama 80ih, onima u kojima je još uvek smeo da psuje.

 

Film poprilično prazan, u suštini je omaž prvom delu, omaž crnačkoj kulturi i uz sve to ide neki novi zaplet. Prva dva rade manje-više ok posao, kako za čiji ukus, dok je ovaj treći segment totalni buljson, nezanimljivo i zamorno, neinteresantni i plitki likovi i već ispričana priča.

 

Vesli Snajps je fenomenalan (bio je i u Dolemite is My Name), Edi Marfi, pa standardno dobar, ali ga premalo ima i nije potpuno u svom fazonu. Arsenio Hol je jebeno isti ko pre 30 godina, skoro da je zabrinjavajuće koliko se nije promenio. Ima par dobrih i neočekivanih cameo pojava, i možda 4-5 baš dobrih fazona, onako da se iskreno nasmeješ, uz one standardne dodatne uloge njih dvojice, ima šta da se vidi u filmu, nije mi žao što sam gledao, ali moglo je mnogo bolje. I da, jebeni rejtinzi i korporativna glad za novcem, jbali ih filmovi za decu i PG13 sranja, uništavaju umetničku slobodu i humor. 

Link to comment
19 minutes ago, mustang said:

Francuska akcija film sentinelle sa olgom kyriliankom

 

It's okay, malo spor, klasicna prica o osveti al ono sto je prijalo je olga bez sminke, bez botoksa i sranja. Realne crte lica, ton koze, godina... Sminke kao da nema. Milina je bilo za gledati. 

 

Link to comment

20210311_181218.thumb.jpg.71e1a47d5afb81f65bd80d7e04b917d0.jpg

 

Ugođaj je gledati Dudley Moorea a film je mogao biti i bolji.

 

20210311_181306.thumb.jpg.8724f4cf7adfbf10f75a0ae1ea4ca12f.jpg

 

Usamljenost, socijalizacija i zaljubljivanje u velikom gradu. Zanimljiva arhitektura i garderoba.

Link to comment

20210312_162804.thumb.jpg.95c6c19063fefecd243aeaff0f0c35b9.jpg

 

Dirljiv i uznemirujuć film od samog početka zbog nagoveštaja nesreće. Dobro je što nisam odustao od gledanja. Porodica korejskih emigranata u pokušaju normalnog življenja u Americi. Super prikaz razvoja odnosa unuka i bake.

Edited by maheem
  • +1 2
Link to comment

juče u gradu, čekajući na vreme za boc, odgledah na pink klasiku solidan engleski krimić iz '62. crno-beli, naravno. sa ubistvom na početku, svo vreme istraga i na kraju, saznaje se. bože kako ti momci i švaleri izgledaju, gledajući danas, matoro i nikakvo.

jigsaw

Link to comment

Sounds of metal. Baš dobar film. Da ga se gleda. Sigurno ide Oskar za zvuk a možda padne i za jednu od muških uloga.

Sent from my GM1913 using Tapatalk

  • +1 1
Link to comment
11 minutes ago, copkillah said:

Wonder Woman 84, neopisivo glupo, ozbiljan amaterizam, čak ni prisustvo Kristen Vig nije pomoglo. Pedro Paskal pristojno iritantan.

 

Lepo pisao @Dankan Ajdaho da je glupost i opet si gledao, sad za kaznu jos jednom, da utvrdis gradivo.

  • Haha 1
Link to comment
1 minute ago, Lancia said:

Lepo pisao @Dankan Ajdaho da je glupost i opet si gledao, sad za kaznu jos jednom, da utvrdis gradivo.

 

znao sam da je glupost, ali sam želeo da vidim do koje mere :D

 

nadao sam se da je bar vizuelno prijemčiv zbog GG i KW

Link to comment
5 minutes ago, copkillah said:

 

znao sam da je glupost, ali sam želeo da vidim do koje mere :D

 

nadao sam se da je bar vizuelno prijemčiv zbog GG i KW

Necu joj oprostiti nikad, bila je ovde i nije dosla da se upoznamo :sad: zato joj i prolazi tako film.

Link to comment
2 minutes ago, Lancia said:

Necu joj oprostiti nikad, bila je ovde i nije dosla da se upoznamo :sad: zato joj i prolazi tako film.

 

stvarno?

 

dabogda joj svaki film onda tako prošao

 

  • +1 1
Link to comment
Odlican glavni glumac. Scena ispred trejlera, bolela me muski [emoji4]
Stvarno odličan. Primetio sam ga još u Night of. Ali đislim da matori ima malo veće šanse za Oskara. Njihova zadnja zajednička scena je fenomenalna!

Sent from my GM1913 using Tapatalk

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...