Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

On 10.4.2021. at 18:03, djordje geprat said:

maločas na sinestar komediji sa zadrškom meksički "instrukcije nisu uključene". lep film očoveku kome ženska ostavlja bebu kao ocu. i odlazi da plati taksi. poput nekih koji idu da kupe cigarete. ostatak nije za preprič, pogledajte.

 

i, uopšte mi nije jasno zašto je na sinestar komediji i zašto ga na IMDBu tretiraju kao "comedy drama". ništa smešno u filmu. pogledajte, zavrtite unzad.

 

izgleda da smo i mi zakačili taj film kada i ti. isto sam posle glasno negodovala šta je ovo i zašto je koji k na komedi!

 

a izgleda da samo mi i gledamo tv. sinoć na nekom od kanala malikov days of heaven https://www.imdb.com/title/tt0077405/

 

 MV5BZjMyZmU4OGYtNjBiYS00YTIxLWJjMDUtZjcz

 

lep film, osim što bih možda volela da gledam druge glumce u tim ulogama. sam shepard grdan u mladim danima, skoro ko willem dafoe. ovako nekako

 

Spoiler

0157E1A9-85D9-41B6-9C78-136D981985B0-185

 

Link to comment

Indijski nokturno je sjajna mala Tabukijeva knjiga. Da postoji film snimljen po knjizi znam oduvek, ali evo tek sada je stigao na red za gledanje - dovoljno je dobar da evocira uspomene na knjigu. verovatno i sasvim dobar za gledanje bez predznanja.

 

nocturne-indien-791197l.jpg?ts=1354018189

 

 

  • +1 1
Link to comment
^
jedan od omiljenih.
 
prvi put sam ga gledala negde početkom srednje škole, otprilike kada i voyager (homo faber)*. u njemu sam prvi put ugledala sema šeparda, (d)žuli delpi i barbaru sukovu, zaljubila se i u njih i u film... gledala sam ga ponovo pre neki dan na kablu, ništa se nije promenilo od tada.
 
Voyager_(film)_Poster.jpg
 
*prema knjizi "homo faber" maksa friša, partnera velike celanove ljubavi, ingeborg bahman.
Ufff kako mi je ovo promaklo. Gde se davao?
Gledala sam kao klinka, cak mislim i da nisam od pocetka ili je bilo u drustvu (tako smo imali obicaj da gledamo neke filmove), pa paznja ne bas na visokom nivou, ali znam da je bas ostavio utisak na mene.

Tako bih ga pogledla ponovo.
Valjda ga ima po kioscima.

Samo sirim spisak [emoji85]

Edit: cccc sta sam sve ovde propustila, moram da iscitam pazljivo temu, da vas ne iznenade srcad moja retroaktivna [emoji173]


Link to comment
15 hours ago, Jumanji said:

Ufff kako mi je ovo promaklo. Gde se davao?
Gledala sam kao klinka, cak mislim i da nisam od pocetka ili je bilo u drustvu (tako smo imali obicaj da gledamo neke filmove), pa paznja ne bas na visokom nivou, ali znam da je bas ostavio utisak na mene.

Tako bih ga pogledla ponovo.
Valjda ga ima po kioscima.

Samo sirim spisak emoji85.png

Edit: cccc sta sam sve ovde propustila, moram da iscitam pazljivo temu, da vas ne iznenade srcad moja retroaktivna emoji173.png

 

 

davao se na eonu. ima ga i po kioscima, naravno :)

 

sad ću da gledam nobody.

Link to comment
12 minutes ago, Nikodije said:

Depresivni, zapušteni 007 koji ide okolo i razbija glave je 007 kojeg bih gledao.

pa to, nije lep i savrsen vec smoren i zarozan :D film je skroz ok, kraj sugerise da ce biti nastavka

Link to comment
2 hours ago, Nikodije said:

Da, baš dobra zajebancija. Fajt u busu je spektakularan, dva puta sam vraćao.

Jason Statham i fajt u busu, jos uvek neprevazidjen, sa sve posle valjanjem u masinskom ulju. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...