Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

U bravo, imam ga na nišanu jedno pola godine, gledao neki intervju Olivije Kolman (carica), kad je pominjala rad sa Hopkinsom kao fantastično iskustvo. Odo na trafiku.

  • +1 1
Link to comment

Zasto, ali o zasto!? Zasto sam prekrsio sopstveno pravilo da ne gledam filmove iz Njetfliks produkcije ako mi ih bar tri proverena izvora ne preporuce (a to se desi otprilike nikad).

 

Znaci, Mosul je dum-dum-dum deset ljutih gusara, ostalo ih devet, dum-dum osam ljutih... Random ratni film. I tako do kraja koji ima neku dirljivi ljudski touch ocekivan i milion puta vidjen. Mislim, jedno opako, veliko, nepotrebno sranje i jedino sto te drzi da gledas je aktuelnost Mosula i tog konflikta, pa kao ocekujes neku novu perspektivu. A dobijes goli kurac sa razvucenim kadrovima ubacenim da bi se nekako dogegalo do 100 minuta. Inace, ako nekom padne na pamet da kaze, eto, bar smo videli na sta Mosul lici nakon rata, film je snimljen u Maroku.

 

 

 

Link to comment
On 19.3.2021. at 21:38, Skyhighatrist said:

Bravo za upozorenje, ovo je kod Rusa česta situacija.

 

Ponoviću, qBittorrent ima ugrađen odličan search.

 

Našao, skinuo, originalni zvuk, hardcoded engleski titl. Kome treba, bacite pm za wetransfer link... (mp4, H264, ~900mb)

 

hvala za savet!

  • +1 1
Link to comment
37 minutes ago, gospa buba said:

zashto ja? daj neki markeing u do 3 rechenice, moze i kratke :hihi:

Prosveta.

Obrazovanje.

U nase vreme i u slicnim okolnostima.

Ne znam sto se filmsketm strane tice, to bi trebali poznavaoci.

Ali radnja :D: stara profesorka pred penzijom se na casu sa maturantima, tviterasima, taj rad, dokopala pistolja jednog od njih koji joj je pretio, zakljucala ucionicu, tu je i Pink mediji mislim...

Dalje nema svrhe da prepricavam, ali istinska preporuka, vredi pogledati... :) 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...