Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

Svi likovi su karikature, dogadjaji skoro pa anegdostki prikazani, plitka motivacija, glavni lik daleko od gledaoca, sto ne bi smelo da se desava. Po meni. Problem sa ovakvim poduhvatima je sto cesto sabiju 20 30 40 godina karijere u dva sata, tesko je to. Verovatno je bolje ograniciti se na jedan segment. Slican osecaj sam imao sa fredijem, mada je bolji film.

Trebalo je da bude intimnije. 

 

Ne smeta mi homo, a sto se tice muzike manje mi smeta ono iz 80-ih, nego nekakav umisljeni "rock" star iz 70-ih

Link to comment

Meni je rocketman odlican bio. 

Dva puta ga gledala (morala zbog posla) i drugi put mi jos bolji bio jer sam neke stvari bolje razumela za koje nisam imala vremena da razmisljam u prvom putu. 

 

Sve mi je bilo savrseno. A nisam ljubitelj elton johna... 

Edited by mustang
Link to comment

Queen & Slim 

 

Dobar film, uklapa se dobro sa događajima koji su usledeli malo pošto je snimljen (ubistvo George Floyda). Van političko rasnog momenta, film ima još po nešto da pokaže, vredan gledanja.

Link to comment
Rocketman
 
Kakva krsina od filma, ne znas jel gori film ili muzika u njemu
A ne znam šta si očekivao od muzike.
Biografija muzičara.
Film nije loš.
Gledljiv nije vau, ali gledljiv.

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment
On 5.1.2021. at 17:08, MocaVukotic said:

Rocketman

 

Kakva krsina od filma, ne znas jel gori film ili muzika u njemu

 

+1

 

Valjda jedini put u zivotu da sam zaspao u bioskopu. Iako se onaj mali trudi, teska bezvezarija. Boemska rapsodija mi je meh, al u poredjenju s ovim - remek delo.

Link to comment

Soul.

 

Kakav carski crtić. Genijalan, kao i manje više svi od istog tvorca, ali ovaj svojom jednostavnom i preciznom porukom seče kao žilet. 

Svaka preporuka. 

Link to comment
14 hours ago, Mil@n said:

Soul.

 

Kakav carski crtić. Genijalan, kao i manje više svi od istog tvorca, ali ovaj svojom jednostavnom i preciznom porukom seče kao žilet. 

Svaka preporuka. 

Evo rezwalker reče da ću postati pedofil ako ga pogledam. Kome sada da verujem?!

Link to comment

+1 za Soul

 

Takodje preporuka i za Klausa (kasnim godinu dana), prelep crtacj. Onward je isto jako dobar, malo vise razdragan, malo manje "ozbiljan" od ova dva, ali bombona.

Link to comment
On 23.12.2020. at 15:13, maheem said:

Interstellar.

Nije loše, da se izbace neki banalni cheesy hollywood momenti bio bi super.

 

Gledao ga mislim 3x do sada, zbog produkcije.

 

Cheesy holivud momenti su ga nepotrebno devalvirali.

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...