Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

11 minutes ago, Milošica said:

@Jimmy Kowalski

 

Super zabava, a i više od zabave.

 

Ima klišea, ali film je toliko drag da se prašta.

 

Film je posvecen Vinterbergovoj cerki koja je stradala u saobracajnoj nesreci bas na pocetku snimanja filma (ona mu je pomogla da prvo napise komad i potom inspirisala da ga adaptira u scenario za film i trebalo je da glumi i Madsovu cerku). Tada je prepravio scenario da bude optimisticniji i slavi zivot. Joie de vivre sto bi rekli Francuzi..

  • +1 4
  • Hvala 1
Link to comment

Sound Of Metal

 

Očekivao sam više, nekako, ili barem više sa obzirom kako su ga neki nahvalili.


Film je svakako dobar, vredan gledanja, ako ni zbog čega drugog, ono zbog snažnog kraja i još snažnije poruke koju film nosi. i odlične glume Riza Ahmeda.

 

 

Link to comment

Druk sabija, al meni nije nimalo optimističan. Ceo film, a posebno kraj, deluje jezivo za Martina. Meni bar ostavlja takav utisak, kao da je on tragična ličnost u sukobu sa svetom (ili obrnuto, nerazumen što bi reko Vacić). Oću da kažem ne deluje mi da je bio mutav pa se otvorio, nego da svi svima sve vreme pomažu da ostanu zatvoreni. Sve je ok, samo da se ne talasa i ako se talasa da se talasa u svoja 4 zida. 

 

Moj utisak. A odličan film i u pravo vreme. Prvi posle ko zna kolko koji sam pogledao dvaput za par dana (drugi put sa ženom, ali podjednako uživao, možda i više).

 

 

 

 

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...