Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

Ne preporucujem nijedan od sledecih filmova ako ste loseg raspolozenja

 

Quo vadis, Aida - par momenata su bili teski za gledati, stvarno je solidno uradjeno 6.5/10

 

Painted bird - bas uvrnuto i pokazuje koliko je svet tada bio lose mesto 6/10

 

The Chekist - najtezi film za gledanje do sada u mom zivotu 6/10

 

Katyn(2007) - Poljaci su mali tako losu poziciju u WW2 6.5/10

 

Neko vreme se skidam sa neta/filmova ...

 

Edited by bags
  • +1 1
Link to comment
17 hours ago, Gylfi Pleasure said:

Portrait of a lady on fire. Skroz pizdarija slow burner, gluma odlična, fotografija remek-delo.

Animirano ulje na platnu. Divan film.

 

Fala za tip :)

  • +1 1
Link to comment

Vidi ovaj promenio avatar. Zelenkasto sivo crna mačka na beloj podlozi, pa još nakostrešena, unezverenih očiju ko zec pred komadom šargarepe, a rep podvila u upitnik čiji odraz vidi u ogledalu okrenutom naopačke na početak rečenice...

  • Wub 1
Link to comment
19 hours ago, Gylfi Pleasure said:

Portrait of a lady on fire. Skroz pizdarija slow burner, gluma odlična, fotografija remek-delo.

 

i ja se najzad nakanio odgledati prošle nedelje. nije citizen kane, ali odličan film :sleep:

  • +1 1
Link to comment


Generalno ne znam sta je sa ovim savremenim filmovima, mislim savremeni u smislu poslednjih godina, gledas film, sve cekas da se nesto desi i on se samo zavrsi, pogotovu ti mali, nezavisni filmovi, koje ja toliko volim. Smor.

Ok, Easy land https://m.imdb.com/title/tt9057620/
nije bas toliko bez kraja, ali ipak mu nesto fali, mada nisam gledela sam pocetak.
Glavne uloge majke i cerke, igraju Mirjana Jokovic i Nina Kiri, doseljenice u Kanadi, njihove nedace i taj veciti problematicnu odnos, sto zbog odrastanja, sto promene sredine, sto gomilu problema da se zaradi, pezivi i uspe na kraju. Nije los, nako. Dobra gluma.









Link to comment

Valentin je nostalgican 60' film, koji narativno vodi opasno dobar klinac Rodrigo Noya. Prica je topla i sentimentalna a argntinski smek i humor ne daju da se zapati patetika i jeftina osecanja, iako je tlo price vise nego plodno za to. Gledajte.

 

Undine je od onih hladnih nedorecenih filmova. Ocigledno se ili precenjuje gledalac ili namerno puca na uzak krug ljudi, koji ce shvatiti sustinu filma u celosti. Steta, ideja je dobra i uz recimo malo pozajmljenog francuskog senzibiliteta, ovo je mogao da bude jedan novi Big Blue. Paula Beer je magicna sama po sebi.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...