Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

On 29.11.2020. at 11:36, Lancia said:

Let Him Go, iznenadjujuce dobar sa pogodjenom atmosferom americke vukojebine i opipljivom hemijom izmdju Dajan Lejn i Kevina Kostnera. Dzefri Donovan pokidao koliko je ogavan u par svojih pojavljivanja. Mali antiklimaks na kraju za diznijevce, sve u svemu, moze da se gleda jednom. 

 

 

+1

Dobar materijal privukao Lane i Costnera (njega ovih dana ocigledno dodatno privlaci i western setting, nije morao ni da se presvlaci izmedju dve sezone Yellowstona :D), uzivanje ih je gledati zajedno. Lane bi vrlo lako mogla i da dobije brojne nagrade, verovatno i Oskar nominaciju. Lesley Manville me prijatno iznenadila kao redneck mob mama..

  • +1 1
Link to comment
44 minutes ago, Ajant23 said:

 

Au, jebote. Malo mi je neprijatno zbog ovoga...

 

A kad je tebi prijatno druže Ajante? :D


Nisam gledao film koji je kolega Lancia prokomentarisao, pitam ovako. :)

  • Haha 1
Link to comment

@ToniAdams    cudi me da nisi gledao made in britain do sada.... jedna od njegovih najboljih uloga....u kupatilu kad pocrveni...svaka mu cast na kontroli. gledam ga na svakih 10godina otprilike. 

Edited by mustang
Link to comment
2 hours ago, mustang said:

@ToniAdams    cudi me da nisi gledao made in britain do sada.... jedna od njegovih najboljih uloga....u kupatilu kad pocrveni...svaka mu cast na kontroli. gledam ga na svakih 10godina otprilike. 

da jebote, kako je to izveo kad pocrveni?

Link to comment

Western Sjajan, sjajan film. Cijelo vrijeme me podsjeca u Igra sa vukovima, pa kad Kostner kaze "Zelim da vidim granicu prije nego nestane".  Gradjevinci njemacke firme dosli u bugarsku vukojebinu da zavrse neki posao, pa dodiri sa lokalcima, Bugarima. Prvi kontakti toliko razlicitih svjetova i mostovi koji nas spajaju. Ako zanemarimo geografsku i vremensku distancu, film jeste vestern u svakom pogledu, zato mi se i jesu vrzmale po glavi scene iz Dances with wolves. Povrh svega, neminovno je da se dozivi iz pozicije balkanskog stvora, pa se gleda bez treptanja.

Link to comment
On 28.11.2020. at 11:26, Indy said:

The Nest (2020), u bioskopu. Može da prođe, mogao da bude i bolji... Jude Law odličan.

 

Meni se dopao film, dotakao je mnoge stvari na direktan i indirektan nacin. Jude Law bas dobar, odavno ga nisam gledao.

···

Inace, L'adieu à la nuit je samo Catherine Deneuve, sve ostalo je banalizovan i plitak pokusaj da se nesto kaze o vrbovanju dzihadista. Preskociti.

Link to comment
15 hours ago, Lancia said:

 

Serija je odlična, a svakako ti je jasno da bih mogao da pišem tepihe zašto sve počev od Velaskeza (da munem baš Španiju pod recimo) i izuzetno originalnog uvođenja lika u radnju, pa nadalje, ali baš me nešto briga...

  • Wub 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...