Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

10 hours ago, Joe D said:

Aspect ratio filma je 1.19:1, nema potrebe da se gleda u bioskopu.

 

nije valjda aspect ratio jedini razlog da se gleda u bioskopu?

ima nešto i u šuškanju kesicama, telefoniranju usred sale, kliberenju bez razloga... :fantom:

Link to comment

PARAZIT (2019)

 

film je dobar do polovine, posle toga pretvara se u skracenu drugu polovinu Kustinog Undergrounda.

posle polovine pisca skripta je jeddnostavno mrzelo da isprati sve likove, puno gresaka u logici i sklepana zavrsnica.

 

Link to comment
PARAZIT (2019)
 
film je dobar do polovine, posle toga pretvara se u skracenu drugu polovinu Kustinog Undergrounda.
posle polovine pisca skripta je jeddnostavno mrzelo da isprati sve likove, puno gresaka u logici i sklepana zavrsnica.
 
E ja sam ipak "na kvarno" odgledao...
I meni izgleda da su prodali Kusta[emoji769] foru...



... Shiit has hit the fan...

Link to comment
1 hour ago, 3opge said:

PARAZIT (2019)

 

film je dobar do polovine, posle toga pretvara se u skracenu drugu polovinu Kustinog Undergrounda.

posle polovine pisca skripta je jeddnostavno mrzelo da isprati sve likove, puno gresaka u logici i sklepana zavrsnica.

 

 

prvi i drugi deo andergraunda je napisao dusko kovacevic. kusta je dopisao deo koji se desava 91 i zato se tu film raspada.. jednostavno je to trebalo zavrsiti sa pricom  u sezdesetim i bio bi genijalan film.

Link to comment

ja valjda nisam navikao na filmove iz tog dela sveta, pa sam imao i problema sa glumom. kod sina i keve sam i uspeo da razlikujem bar neke razlike u izrazu lica, kod ćaleta možda 2-3 puta u celom filmu, a sestra je imala samo 1 facu sve vreme. otprilike kao onaj što "glumi" avona barksdalea, s tim što ne mogu da provalim da li i ona ne ume da glumi ili ja ne mogu da uočim njenu glumu.

Link to comment
 
prvi i drugi deo andergraunda je napisao dusko kovacevic. kusta je dopisao deo koji se desava 91 i zato se tu film raspada.. jednostavno je to trebalo zavrsiti sa pricom  u sezdesetim i bio bi genijalan film.
Ma oni su se zaglavili u češkoj, pa ovde, pa bugarska, mislim da je i ono na trgu sa vatrom dodato..



... Shiit has hit the fan...

Link to comment
36 minutes ago, nautilus said:

 

prvi i drugi deo andergraunda je napisao dusko kovacevic. kusta je dopisao deo koji se desava 91 i zato se tu film raspada.. jednostavno je to trebalo zavrsiti sa pricom  u sezdesetim i bio bi genijalan film.

deo iz 91 je najbolji deo Undergorunda, scena pred krstom je najjaca scena filma. 

problem je sto je druga polovina predugacka, pretenciozna muckalica magicnog realizma u kome se ne moze nazreti nikakva radnja. 

Link to comment

Prosirite malo poglede na svet (kinematografije), pa pogledajte recimo Bongov Memories of murder, a mozete i Mother.
Meni je juznokorejska kin. jako zanimljiva.
Ima tu svasta: The Handmaiden (postoje 2 verzije, odgledazi prvo theatrical, extended verziju posle), ali da ne redjam sada... treba se i prisetiti ostalih, tako da..

Maznula sam ovu listu sa dr.mesta, onako na blic odgledala sam ponesto i mogu reci da su za mene odlicni.

https://letterboxd.com/s_hyperion/list/korea/

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...