Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

On 29.3.2018. at 1:45, kipo said:

Pogledao Lucky, svidio mi se, drzi paznju, tjera na razmisljanje, o prolaznosti, neostvarenosti.. Malo spooky jer sam i ja sa 10-12 god ubio vrapca vazdusnom puskom i sad me proganja zasto, mada kontam da je vecina klinaca sa vazdusnom imala slicno iskustvo.

"lucky" sam potražio na osnovu ove preporuke. narudžbina je bila na kišeljenju i skoro je obavljena. 

lep film. na momente depresivan pa melanholičan pa optimističan. jako mi se dopao i, hvala na preporuci.

 

u paketu je konačno stigla i "vera drejk" majka lija. težak film kao i svi ostali lijevi. slika porodičnih odnosa o datom periodu baš kao i u "life is sweet", "all or nothing" ili "high hopes". mučna tema ali i zadovoljstvo gledati lijev ceo glumački klan. perfektna imelda staunton. da, mogu oni da se puvaju svojom tradicijom, trajnim vrednostima ali, suditi na osnovu zakona starog 90 godina........ preterano.

 

pretpostavljam da je dobar deo ovde odgledao  oba filma, ko nije neka pribavi.

Link to comment
14 hours ago, djordje geprat said:

"lucky" sam potražio na osnovu ove preporuke. narudžbina je bila na kišeljenju i skoro je obavljena. 

lep film. na momente depresivan pa melanholičan pa optimističan. jako mi se dopao i, hvala na preporuci.

 

Meni je posle svega i ovako odlezan, ostao kao podsjetnik da nema kasno i da ima vremena za sve, samo dao bog dobrog zdravlja.

Link to comment

spacer.png

 

Stockholm - Toliko filmova na temu pljacke banke, a tek sada se konacno neko setio da snimi o cuvenoj pljacki koja je iznedrila termin stokholmski sindrom. Posle fiktivnog biopica o Chetu Bakeru, Budreau i Hawke ponovo saradjuju, Ethan ovde u potpunoj drugacijoj, ali jednako briljantnoj ulozi  simpaticnog glavnog pljackasa. Sve je u uglavnom u lakim tonama, ali funkcionise sasvim dobro. Fotografija savrseno docarava 70-te, odlican muzicki izbor cist bonus..

Link to comment
On 16.6.2019. at 11:30, Jimmy Kowalski said:

spacer.png

 

Stockholm - Toliko filmova na temu pljacke banke, a tek sada se konacno neko setio da snimi o cuvenoj pljacki koja je iznedrila termin stokholmski sindrom. Posle fiktivnog biopica o Chetu Bakeru, Budreau i Hawke ponovo saradjuju, Ethan ovde u potpunoj drugacijoj, ali jednako briljantnoj ulozi  simpaticnog glavnog pljackasa. Sve je u uglavnom u lakim tonama, ali funkcionise sasvim dobro. Fotografija savrseno docarava 70-te, odlican muzicki izbor cist bonus..

na sve +1

 

hvala za preporuku, fin letnji film

Link to comment

Dark figure of crime Slabo volem korejstinu, prije svega zbog nenormalnog urlanja i galame, ovde je sve super podnosljivo - normalno korejski, da tako kazem. Preporucili mi dobru glumu i zaista nije lose. Generalno 6.85, mozda malo bolje al me napatio eng titl, nisam mogao da potpuno da uzivam u filmu.

Link to comment
On 20.6.2019. at 18:15, pariah said:

Fin je Stockholm.

 

Evo jedne super komedije-letnji užitak.

 

POSTER.jpg.18618714100be8869ec97af335ad7175.jpg

 

 

Mogo bi i ja da ga overim opet, super zabavan film

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...