Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

19 hours ago, Host said:

Dogtooth

 

Poslednja noc u zivotu marinaca pred odlazak u Vijetnam. Snimljen kao romanticna drama/film o (rapidnom) odrastanju. Film je setnja kroz odlicno usnimljen pravi San Francisko, dakle van uobicajenih toponima, od Height Ashburya preko Missiona, Nob Hilla i North Beacha i vredi ga pogledati makar zbog toga. Devojcice ce ga gledati zbog Rivera Phoenixa, hipici zbog odlicne muzike, a filmadzije neka ga gledaju zato sto je objektivno dosta dobar film.

 

Kadar iz North Beacha sa dva legendarna beatnicka mesta - knjizara City Lights i saloon (bar) Vesuvio. Pedeset godina kasnije i dalje vredna posete.

v33cya.png

 

Dogtooth je nešto drugo :fantom:

 

Link to comment

Oficir s ruzom [emoji4]

 

 

Bio danas na rts2, a utisak da je Zarko bas imao lose i tuzne ljubavne price u filmovima, valjda mu je u realnom bolje.

 

 

 

 

 

 

Link to comment
40 minutes ago, Jumanji said:

Oficir s ruzom emoji4.png

 

 

Bio danas na rts2, a utisak da je Zarko bas imao lose i tuzne ljubavne price u filmovima, valjda mu je u realnom bolje.

 

 

 

 

 

 

bolje mu je u realnom, napije se, vrati se do auta po oružje i ubije par ljudi i onda napiše knjigu kako je dosadno u zatvoru

 

Link to comment

Us (2019) ima dosta mana u samoj prici, rasplet je neka nebuloza. sve cesca pojava humora kako film odmice mi i nije smetala ali od dobrog i ozbiljnog pocetka kraj je neozbiljan i bezvezan tako da sam razacarucnut

Link to comment
On 23.5.2019. at 22:14, herzika said:

Us (2019) ima dosta mana u samoj prici, rasplet je neka nebuloza. sve cesca pojava humora kako film odmice mi i nije smetala ali od dobrog i ozbiljnog pocetka kraj je neozbiljan i bezvezan tako da sam razacarucnut

 

otprilike tako nešto, mada ume da bude napet.. u principu meni je okej gledanje, nije da sam bacio vreme

 

Link to comment
On 26.5.2019. at 7:47, kud u maglu Simoviću said:

the dirt

nikad bio fan ni žanra, ni muzike, al film je ok za pogledati. metalci će uživati

 

 

7.49/10

+1

 

ko vli ima da mu bude 10 a i ovako je dovoljno dobro da se odgleda. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...