Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

unlocked sa noomi rapace (netflix)

 

za pred spavanje idealno. akcijaski, nista spektakularno osim sto videh orlando blooma napokon da ne lici na princezu. 

volim noomi i glasic i pogled pa sve gledam od nje. 

 

a ako niste, ima jedan dobar what happen to monday, odlican triler/akcija. zabavno :) i sjajno izvedeno. 

Link to comment
On 2.7.2019. at 2:28, Giggsy said:

Ne znam gde bi drugde, pa hajd rekoh ovde

Olivia de Havilland - 103 godine napunila. Ziva bila jos toliko :)

bokca ti. nego, danas na IMDBu obznanjuju da je eva maria sent (sećate je se iz "sever - severozapad") danas napunila 95!

 

sinoć je na sinemaniji bio solidan irski film "tajni zapis" sa runi mara i vanesom redgrejv. volim irske filmove. i baš kao i posle "filomene" poserem se na crkvu, njene dogme i maltretiranje vernika i nevernika.

Link to comment

E, da jos jedno pitanje, gledo sam svakakve ljigavosti (mislim Eraserhead i Texas...) ali ovo nisam mogao da svarim u trenutku, izbrisao sam i vise nisam nikad pustio, a u medjuvremenu zaboravio naslov filma. Uglavnom pocinje kako liku koji lezi na nekom kamenu ulazi neka ogromna glista ili sta vec pod kozu i postaje sve veca. Odvratna scena ,ali rekoh da dam sansu. Inace dosao sam do njega preko Coherence, pa onda Triangle

Ima li neko predstavu koji je film u pitanju?

 

Link to comment
On 5.7.2019. at 8:23, Giggsy said:

E, da jos jedno pitanje, gledo sam svakakve ljigavosti (mislim Eraserhead i Texas...) ali ovo nisam mogao da svarim u trenutku, izbrisao sam i vise nisam nikad pustio, a u medjuvremenu zaboravio naslov filma. Uglavnom pocinje kako liku koji lezi na nekom kamenu ulazi neka ogromna glista ili sta vec pod kozu i postaje sve veca. Odvratna scena ,ali rekoh da dam sansu. Inace dosao sam do njega preko Coherence, pa onda Triangle

Ima li neko predstavu koji je film u pitanju?

 

 

Ovako, na prvu loptu- Jesi li gledao Kronenbergove rane radove?

 

Rabid? Shivers? The Brood?

Link to comment

The Brood? Nisam

Sto?

Al nije taj :)

Sto se Rabid i Shivers tice, SHivers mi je bolji, ali nije mi akcenat na tome da ne mogu podneti nasilje, vec mi se Coherence mnogo svideo jer volim ta ludila sa nekim paralelnim svetovima, gde se ne zna sta je sta i slicno (Persona, 3 Women, M. Drive, The Tenant i sve slicno). Tako sam i dosao do ovoga

Link to comment

sinoć na HRT2, norveški "talas". u najavi, delovalo je da će da bude zanimljivo. za one koje mrzi da idu na link, osnova je događaj iz 1934 kada se odvalila stena i pala u fjord i izazvala talas koji je pobo dosta ljudi. elem, kažu da će se ovo zaista ponoviti i bilo je interesantno da se vidi kako se taj proces kontroliše. usput, tu su i predivni prizori fjord. ono što meni sreću kvari ješto se u drugom delu filma, kada se cunami desio film prelazi iz polu dokumentarističkog u melodramski sa sve grljenjem okupljene familije. u svakom slučaju, saznao sam nešto novo.

 

Edited by djordje geprat
Link to comment

da dodam.

u selu sam na TV 1000 naleteo na "stranu 8" sa bil najtijem. prekjuče sam odgledao nastavak "turks i kaikos". solidni špijunski filmovi u maniru le karea. uživanje u igri glavnog lika i dopadljivim rejčel vajz u prvom i vinonom rajder u drugom filmu. prijala su mi oba. pogledajte.

 

da, ovaj lik je car gde god igra.

Link to comment
1 hour ago, djordje geprat said:

da dodam.

u selu sam na TV 1000 naleteo na "stranu 8" sa bil najtijem. prekjuče sam odgledao nastavak "turks i kaikos". solidni špijunski filmovi u maniru le karea. uživanje u igri glavnog lika i dopadljivim rejčel vajz u prvom i vinonom rajder u drugom filmu. prijala su mi oba. pogledajte.

 

da, ovaj lik je car gde god igra.

Treci dio  Ne pominjete ga, pa cisto da pomenem..

Link to comment
2 hours ago, djordje geprat said:

sinoć na HRT2, norveški "talas". (...) ono što meni sreću kvari ješto se u drugom delu filma, kada se cunami desio film prelazi iz polu dokumentarističkog u melodramski sa sve grljenjem okupljene familije. 

 

To meni nije malo kvarilo film već ga je totalno upropastilo. Smeće...

 

1 hour ago, djordje geprat said:

da dodam.

u selu sam na TV 1000 naleteo na "stranu 8" sa bil najtijem. prekjuče sam odgledao nastavak "turks i kaikos". solidni špijunski filmovi u maniru le karea. uživanje u igri glavnog lika i dopadljivim rejčel vajz u prvom i vinonom rajder u drugom filmu. prijala su mi oba. pogledajte.

 

Salting the Battlefield (2014) je treći deo te TV trilogije Davida Harea i Billa Nighyja. Ukoliko ga nisi gledao, evo da i ja tebi dam kontra preporuku da i njega pogledaš...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...