Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

9 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

konj, žena......kliše

 

 

e

mislim na promenu, dakako

 

komsija iz ulice radi kao horse shoemaster (aaaaa blokada za srpski prevod), anyway toliko mrzi konje posle 30godina rada sa njima da je to neverovatno. kaze da su glupi ko ona stvar, da ni za sta nisu osim za robove ljudima. ne znam da li da mu verujem, ocito je da mu je dosadio posao

Link to comment
8 hours ago, mustang said:

 

komsija iz ulice radi kao horse shoemaster (aaaaa blokada za srpski prevod), anyway toliko mrzi konje posle 30godina rada sa njima da je to neverovatno. kaze da su glupi ko ona stvar, da ni za sta nisu osim za robove ljudima. ne znam da li da mu verujem, ocito je da mu je dosadio posao

Potkivač

Link to comment

PARAPSIHOPATOLOGIJA.jpg.0e6c6550f35d2296ee039fae06532a9a.jpg


Smeće, smeće, smeće. Odavno gori, bezidejniji i gluplji film nisam gledao. Bezveze nabacani likovi da se ne zna ni ko šta radi, ni koja je priča, ni kako su povezani. Tema kao tema, vanzemaljci zauzeli Zemlju i crpe resurse, svetske vođe sarađuju sa njima, svi smo čipovani a samo mala grupica je kao nekakav pokret otpora... i to je otprilike to, nisu se ni scenaristi dalje trudili.

Nemojte vi gledati ako sam ja već pojeo govno.

1/10

 

Link to comment
10 hours ago, MocaVukotic said:

Bohemian rhapsody

 

Slabo

ja sam iznenadjena koliko je ovo lose. prosto ne mogu da zamislim taj splet nesrecnih okolnosti koji je doveo do ovakvog rezultata.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...