Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

On 11.6.2019. at 0:42, kud u maglu Simoviću said:

ranšiza rocky/creed je postavila standarde glede slikanja boksa

 

7.26/10

Brt kride nisam gledo ali u rokijima nema ičeg da liči na boks

Link to comment
On 10.6.2019. at 19:26, pariah said:

PARAPSIHOPATOLOGIJA.jpg.0e6c6550f35d2296ee039fae06532a9a.jpg


Smeće, smeće, smeće. Odavno gori, bezidejniji i gluplji film nisam gledao. Bezveze nabacani likovi da se ne zna ni ko šta radi, ni koja je priča, ni kako su povezani. Tema kao tema, vanzemaljci zauzeli Zemlju i crpe resurse, svetske vođe sarađuju sa njima, svi smo čipovani a samo mala grupica je kao nekakav pokret otpora... i to je otprilike to, nisu se ni scenaristi dalje trudili.

Nemojte vi gledati ako sam ja već pojeo govno.

1/10

 

 

Drug, samo da te obavestim da nisi ništa skapirao. Drugi puta gledaj naspavan.

Link to comment
20 hours ago, Nikodije said:

Nije Mustang uopste los, lepo snimljen, lepo odglumljen, iako jeste predvidljiv

 

Više nego pristojan film. Da se samo nadovežem- glavna njuška je jedan od najboljih evropskih glumaca. Tek je krenuo da se lakta  i probija u Holivudu.

 

Mattthias Schoenaerts. Probio se sa Bullheadom, a zatim bio pod palicom Audiarda u "Rust and Bone".

 

Strašno je odglumio u https://www.imdb.com/title/tt4085084/ sa Dianom Kruger. Ujedno i preporuka jer je film odličan.

 

 

EEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE.jpg.02ecfbdf8c0fb013f46b6c1f2fd61050.jpg

 

 

Link to comment
12 hours ago, ToniAdams said:

Brt kride nisam gledo ali u rokijima nema ičeg da liči na boks

a gde ima?

samo mi nemoj onoga bika pominjat

 

 

bik je vrhunski film zbog drugih stvari, ne zbog boksa

Link to comment
1 hour ago, kud u maglu Simoviću said:

a gde ima?

samo mi nemoj onoga bika pominjat

 

 

bik je vrhunski film zbog drugih stvari, ne zbog boksa

Cura od miljunce

Link to comment

nisam

:sleep:

 

 

 

 

aj pogledaj rokija 1, pa devojku od mil $

zaključak ćeš sam izvesti

 

pričam o scenama boxa

 

e

istvudov film je odličan, al ne zbog scena boksa

:fantom:

 

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

Pa samo o scenama boksa i pričam. Roki je sjajan film al scene boksa nemaju veze sa boksom. U prvom jos i ponesto je ok, al kasnije su sramotne.

Pogledaj neki pravi boks pa ćeš videti razliku. 

Link to comment

To su besmislene priče. Onaj smarač od slikara, pa reditelja, koji je snimio ono davljenje sa prešminkanom Marion Cotillard u polupljuvačini po Edith Piaf, Olivier Dahan je po tom kritičkom pristupu snimio neke od najboljih scena fudbala u Les seigneurs tako što je opleo kameru u stabilni pokret po livadi na kojoj igraju trećeligaši i dočarao osećaj igre kako se to retko viđa.

 

Mada, kako se razvija fudbal kroz Premijer ligu ne bi me čudilo da uvedu pravilo da se dva snimatelja sa stedikemima, kakvi su inače okolo aut linije, imaju pravu uvući na teren i ići po njemu tokom utakmice kao sudija i po pravilima, ako ih lopta pogodi, biti vazduh kao i sudija.

 

Ruku na srce, britanski hipsteraj je odavno napravio taj prelaz na hrabriju stranu rampe, pa živi mahom od vrhunskih snimatelja i vrhunske publike, kojima ostalo poput: scenarista, reditelja ili interpretacije likova dalje od koncepta i poze koja parodira ličnost, zapravo više i ne treba...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...