Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

Za divno čudo, poslednji avengersi me prijatno iznenadili, jedan od boljih superherojskih poslednjih godina.

Pišam samo na kraj koji to nije i koji čeka sledeći deo da se svi nestali vrate iz dimenzije u koju su već otišli... 

Link to comment
11 minutes ago, precog said:

ah, znaci ok film, samo je kraj malo nespretan zbog tih dimenzija i povratka u sledecem broju? hoces li gledati nastavak?

 

Si razmišljao o psihijatru?

Link to comment
2 minutes ago, Mil@n said:

 

Si razmišljao o psihijatru?

razmisljao sam o terapeutkinji, kbt ili ili nesto kognitivno, mada moze i analiza, i tako sedim ja naspram nje, ona obavezno ima naocare sa crvenim okvirom (crveno je boja strasti), obucena je u belu kosulju, dugu haljinu i crvene cipele sa stiklom. kosa do ramena, malo razbarusena, talasasta. glas mek, barsunast, flertuje dok prica. 

pricamo neobavezno o mojoj potrebi da se salim sa ljudima na forumu. ona me gleda fiksirajucim pogledom, kroz blago spustene trepavice. ne trepce. uzasno je privlacna. pitam je da li je slobodna kasnije. moze bioskop, moze... predlazem da gledamo nove avengerse, ponukan pozitivnim reviewom na forumu... muk, neverica, magija se rasplinjava... otkacinje me uz reci: "pa to samo mentalno nedorasli kreteni sa kompleksom nize vrednosti mogu da gledaju - pali!

osecam bol i suzu koja klizi niz obraz. 

 

a sto pitas?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...