Jump to content
IGNORED

Poslednji film koji ste gledali Part II


Calavera

Recommended Posts

On 12.6.2018. at 18:13, djordje geprat said:

maločas završih "ripli bogl". sjajna knjiga. četiri dana u londonu uz ispovest beskućnika. njegovo prisećanje na život u rodnom belfastu i pokušaj studiranja na kembridžu. velika preporuka

 

sutra načinjem "čoveka zvanog ove". preporučeno mi je, a vidim i da je film izgubio trku sa trgovačkim putnikom.

sinoć sam, posle pročitane knjige, odgledao film odličan je. topao, ljudski, prijatan za gledanje. "trgovački putnik je žešći, zaslužio je oskara. pogledajte ove-a a i putnika ako već niste.

Link to comment
On 28.6.2018. at 18:47, Majo said:

L'appartement - dobar twist film, prelepa Monica Bellucci i sjajna gluma Romane Bohringer. Nekako mi nije legao Vincent Cassel u ovoj ulozi.

 

 

 

Obozavam taj film, vrteo se na Studio B. Nasi su ga preveli kao Diskretan heroj, boze kako sam zeleo da sretnem onu rugobu i prerezem joj grkljan.

 

 

Jel gledao neko Tag (2018)?

Link to comment

Doobar.

 

images?q=tbn:ANd9GcQ5GJREEUbUGBurFqy1fcF

 

 

Kockarski Big Short. Elba razbio u sceni sa tužiocima. Vrhunski kostim koji pojačava utisak kakva je ribetina Džesika, što sam tek sad primetio, isuse. 
 

Edited by miki.bg
Link to comment
On 28.6.2018. at 18:47, Majo said:

L'appartement - dobar twist film, prelepa Monica Bellucci i sjajna gluma Romane Bohringer. Nekako mi nije legao Vincent Cassel u ovoj ulozi.

Mislim da sam taj film gledala na 1. Exitu ležeći na travi... 

Jako ga volim a i Caselu ne fali ništa (nikad).

Link to comment

jedino da ih gledas u pljuvanju na daljinu

 

 

odgledah tau scifi triler na netflixu radjen u srbiji sa srpskom ekipom. odlicno uradjeno. micko kao executive :D

svaka cast

 

jedna od pocetnih scena, ju rekoh vidi prolaz kod bezistana...

Edited by mustang
Link to comment
5 hours ago, mustang said:

jedino da ih gledas u pljuvanju na daljinu

 

 

odgledah tau scifi triler na netflixu radjen u srbiji sa srpskom ekipom. odlicno uradjeno. micko kao executive :D

svaka cast

 

jedna od pocetnih scena, ju rekoh vidi prolaz kod bezistana...

Scary!

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...