Jump to content
IGNORED

Šta vozite?


nesha taxista

Recommended Posts

terao neki golf7 rentakarovski benzinac, ubedljivo najprecenjeniji auto ikada. razumem ove koji ga kupe i voze neko vreme pa prodaju da ne izgube mnogo novca, al da ga kupi neko i kaže e ovo je auto to mi nikada neće biti jasno

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, kud u maglu Simoviću said:

terao neki golf7 rentakarovski benzinac, ubedljivo najprecenjeniji auto ikada. razumem ove koji ga kupe i voze neko vreme pa prodaju da ne izgube mnogo novca, al da ga kupi neko i kaže e ovo je auto to mi nikada neće biti jasno

mislim da to vazi za vecinu vw programa

Link to comment

Ja sam jedan od zescih hejtera fau vea ali mi se sedmica bas svidela, ovaj sto smo imali 1.4 tsi sa 125ks. Bas pravi smekerski auto, necujan motor, sasvim dovoljno snage... Sad cu mozda da registrujem i ovu sedmicu 1.2 tsi jer nemam svoj auto svakako a i automatski menjac je, Cup oprema, malo da uzivam dok se ne proda. 

 

 

IMG_20231009_115041.jpg

Link to comment

ko je ikada izgubio novac na fau veu? moj brat je vozio peticu tipa 4-5 godina i to relaciju niš - beograd, niš - novi sad i na kraju je prodao za više para nego što je kupio.

 

što se sedmice tiče meni je to uvek bila prijatna vožnja kad god sam seo za volan.

Link to comment
1 hour ago, Sundance Kid said:

ko je ikada izgubio novac na fau veu? moj brat je vozio peticu tipa 4-5 godina i to relaciju niš - beograd, niš - novi sad i na kraju je prodao za više para nego što je kupio.

 

što se sedmice tiče meni je to uvek bila prijatna vožnja kad god sam seo za volan.

sigurno to nema nikakve veze sa nenormalnim skokom cena automobila od pre dve godine, jel da?

Edited by Grunf
  • +1 1
Link to comment
13 hours ago, mustang said:

 

Sa kaznama i sudom sve ukupno do sada u zadnje tri godine oko 13K 🤦🏼‍♀️

Screenshot_2023-11-02-14-45-26-02_92460851df6f172a4592fca41cc2d2e6.jpg

 

(jbt bio sam na ovom parkingu pre dve nedelje lol)

 

za cega su ovolike kazne, za prekoracenje brzine?

 

Link to comment
3 minutes ago, Djuro said:

 

(jbt bio sam na ovom parkingu pre dve nedelje lol)

 

za cega su ovolike kazne, za prekoracenje brzine?

 

 

mozda su kumulativne? svaka sledece je veca?

Link to comment
54 minutes ago, Grunf said:

sigurno to nema nikakve veze sa nenormalnim skokom cena automobila od pre dve godine, jel da?

 

nema veze, burazer je tog golfa prodao pre 3-4 godine, sigurno pre nego što je skočila cena carine.

Edited by Sundance Kid
Link to comment
19 hours ago, mustang said:

ima sensor da kad stojis u redu kad kola ispred tebe krenu da ti zazvoni da i ti krenes (super za nas sto.multitaskujemo na telefonu),

Bored Season 5 GIF by The Office

 

  • Haha 6
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...