Jump to content
IGNORED

Šta vozite?


nesha taxista

Recommended Posts

18 hours ago, Zli Gli said:

Verovatno jeste dobar ali em karavan, em ova ruzna sedista... :sad:

imas ovdje jednog koji nije karavan :fantom:

 

 

Link to comment

nisu sedišta problem ni u jednoj golfari, naprotiv. sem ako nije neka sport verzija jer tu umeju da ga previše zategnu. to jeste na prvi utisak tvrdo i kruto ali to je pravio neko ko zna šta radi, u tome se prelaze stotine km odjedared bez ikakvog problema. jednom sam vozio od bg do frankfurta u jednom cugu, stigao na odredište, izašao iz kola bez ortopedskih pomagala sem što mi se mantalo po glavi /efekat ljuljanja na talasima/. naravno, golfara nije francuz sa prejebenim sedištima ali nije ni to za svakoga.

  • +1 1
Link to comment
  • 3 weeks later...

Moram da prijavim jedan milestone. 
 

image.thumb.jpeg.0f944cd1e2074fb11854c043ad187563.jpeg

 

Od ovih 200K milja 120 je mojih. Nikakvih problema u vožnji nema, a potrošnja ulja između dve zamene je oko 1/2 litra. 
 

Spisak kvarova do sada:

 

- zamenjena oba prednja ramena na 160k. 

- zamenjena prednja desna osovina pre 2 nedelje. I leva je procurela ali je popravljiva, pa razmišljam da li popravljati ili akati dok ne crkne skroz. Obzirom da sam originalnu desnu čekao preko 2 meseca naginjem ipak popravci. 
- zamenjen senzor kiseonika kod prethodnog vlasnika. 
 

I to je sve.  E da, prekinula se i sajla gepeka na samom početku i u servisu su mi tražili silne stotine $$ jer mora da se kupusa kompletan enterijer da se zameni. Ali to sam uspeo sam da popravim  tako što sam nadogradio budžu na početku da sajla može da se zakači za polugu. :kecman: Srećom pa ima viška dužine kabla. 
 

I jbg onda zašto je Tojota najprodavanja. 

  • +1 8
Link to comment
49 minutes ago, Milosh76 said:

@Valkyrie samo za tebe, Ford Focus 😃

 

 

SAVE_20240217_201451.jpg

 

IMG_20240217_195001.jpg

ST, spušten dosta za moj ukus ali to ću da vozim kad poludim u poznijim srednjim godinama i rešim se dece.

  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...