Jump to content
IGNORED

Šta vozite?


nesha taxista

Recommended Posts

4 hours ago, ToniAdams said:

koliko je izaslo po danu ako nije tajna?


Sa PDV-om, 127.51 EUR za 8 dana. (13.28 po danu, pre tax). 
 

ali ne znam da li su javno dostupne cene posto imam Sixt Diamond (i preferential rates iz jednog frequent flyer programa). 

 

 

  • +1 2
Link to comment
  • 2 weeks later...

Nisam vozio no bio vožen u Koroli kros. Subjektivno, na zadnjoj klupi nas trojica 80-90kg žive vage i ima manje mesta nego u Puntu, i za ramena i dupeta a bogami i za noge. U Puntišu lagano stanu dva velika dečija sedišta da se voze unazad, ovde mi se čini da bi prednja sedišta morala dobro da se pomere unapred za to.

  • +1 1
Link to comment

Većina novih automobila je takva, sprdnja od zadnje klupe, posebno ako su crossover-i ili SUV-ovi, posebno fastback-ovi. Što je najgore, ide sve do najviših klasa - prvi put kad sam video npr. RR Sport, zaprepastio sam se manjkom mesta i udobnosti pozadi. I malecnim gepekom.

 

To su luksuzni, veliki automobili - od kompakta pa naniže većini kao da je sve bitnije od ergonomije, kvaliteta sedišta i pozicije sedenja. A meni je to #1 kao vozaču, može auto da bude nadr*an koliko hoće ako sam pogrbljen i ispresavijan, jednostavno mi je mučenje.

 

Možda sam matoro džangrizalo, ali meni pojam luksuza nisu ni ekrani ni softveri, već:

 

le-cuir-est-de-qualite-et-omnipresent-15

  • +1 2
  • Wub 2
Link to comment

Baš o tome razmišljam ovih dana dok gledam Mazdu CX-30 i slične automobile. Nazad nema mesta ni za šta, moj C4 je za ta vozila hacijenda.

Link to comment
9 minutes ago, Tpojka said:

 

Ja sam to prekjuče (na cesti) vidio prvi put.

 

Viđam ih po BG, pre neko veče prvi put u sm, taksista. Kad smo seli prvo sam pomislio da je Jaris kros ili kako se već zove, baš izgleda tužno pozadi. 

 

Link to comment
18 minutes ago, zorglub said:

meni pojam luksuza nisu ni ekrani ni softveri,

+1

 

Ćale uzeo w124 iz '85, 200d. Ono je i dan danas pojam udobnosti za masu automobila. Fascinira me završna obrada, u vožnji ništa ne klepeće, stiskam po tabli napred, ni naznake da nešto cvrči ili landara. U sedišta se zavalim, na suvozačkom ispravim noge do kraja, nazad potonem u položaj 1000km da ne mora pauza.

  • +1 3
Link to comment
On 19. 6. 2023. at 17:10, zorglub said:

Većina novih automobila je takva, sprdnja od zadnje klupe, posebno ako su crossover-i ili SUV-ovi, posebno fastback-ovi. Što je najgore, ide sve do najviših klasa - prvi put kad sam video npr. RR Sport, zaprepastio sam se manjkom mesta i udobnosti pozadi. I malecnim gepekom.

 

To su luksuzni, veliki automobili - od kompakta pa naniže većini kao da je sve bitnije od ergonomije, kvaliteta sedišta i pozicije sedenja. A meni je to #1 kao vozaču, može auto da bude nadr*an koliko hoće ako sam pogrbljen i ispresavijan, jednostavno mi je mučenje.

 

Možda sam matoro džangrizalo, ali meni pojam luksuza nisu ni ekrani ni softveri, već:

 

le-cuir-est-de-qualite-et-omnipresent-15

imao dva svojevremeno. ne u bakara opremi, ali je bilO dobrO autO

  • +1 1
Link to comment

Nije MB sto je nekad bio. C200d 2020, plastika krcka kad ukljucis klimu ili grejanje. 

 

@napadaj kakve to aktivnosti planiras na zadnjem sicu pa ti je bitan prostor i udobronst?

 

Link to comment

generalno je auto industrija preuzela apple princip. najpre da lepo izgleda, a onda ako je dobar i to je ok. ali je vaznije da lepo izgleda. pa kao sto apple na svojim kompovima smatra da je bzvz da se vidi on/off dugme sa prednje strane, tako i auto industrija misli da je potpuno bzvz da se odrasla osoba vozi pozadi.

Edited by Grunf
  • +1 4
  • Haha 2
Link to comment
2 hours ago, x500 said:

@napadaj kakve to aktivnosti planiras na zadnjem sicu pa ti je bitan prostor i udobronst?

 

 

:lolol:

 

To jeste dobro pitanje, u suštini trenutno mi zadnja klupa nije mnogo bitna, osim kad vozim nekoga, ali mi je glupo da se i u tim retkim prilikama taj neko grči nazad kao da se vozi u Smartu.

  • +1 1
Link to comment
52 minutes ago, bags said:

Mercedes je staaaari mercedes samo jos u S klasi. To se najbolje vidi iz tretiranja kupaca...

i e klasi

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...