Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 37.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    778

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kakav crni Arkakov roktm...

Mislim na pojavu bendova kao što su Block Out, Bjesovi, KKN, Goblini, Ništa ali logopedi, Obojeni program, Disciplin A Kitchme i mnogih drugih koji su u vreme devedesetih izbacivali najkvalitetnije albume i pesme, mogli su se pratiti na trećem kanalu i generalno bili pristupačniji mainstream publici. Danas je situacija mnogo mnogo gora.

 

filozofe.. okej, ajmo polako... ne kazem da je danas bolje, samo da nije realno govoriti o devedesitim u bilo kakvom superlativu za nase podneblje - ili barem tesko je to prodati nama koji smo to, svako na svoj nacin, morali da prebrodimo. 

 

i kakva bre disciplin a kitchme kao pojava devedesetih?! to je verovatno upucano kao sarkazam koji je meni sasvim promakao.

Link to comment

filozofe.. okej, ajmo polako... ne kazem da je danas bolje, samo da nije realno govoriti o devedesitim u bilo kakvom superlativu za nase podneblje - ili barem tesko je to prodati nama koji smo to, svako na svoj nacin, morali da prebrodimo. 

 

i kakva bre disciplin a kitchme kao pojava devedesetih?! to je verovatno upucano kao sarkazam koji je meni sasvim promakao.

Ne Disciplina kičme, nego Disciplin A Kitchme.

 

Ne govorim o superlativu za naše podnevlje, nego o kvalitenoj muzici i grupama koje su nastajale u to vreme. Samo uporedi sa situacijom danas...

Link to comment

pocelo je to malo pre rata, taj rokenro trend, recimo vec devedesete je svaki ulaz u bloku imo najmanje jedan pank il harko bend. uporedo sa scenom u svetu, sto je normalno. jedina pojava u slobizmu je sto se masa pankera i harkoovaca svicovala u sabanine (svejedno su picili ona njujorska nabod sranja).

ok, milogled je bio krisna :fantom:

 

muzika je tada bila mnogo bolja svude u svetu nego sada, i opet mislim da je to bio logican put posle osamdesetih.

Edited by ToniAdams
Link to comment

Ne Disciplina kičme, nego Disciplin A Kitchme.

 

Ne govorim o superlativu za naše podnevlje, nego o kvalitenoj muzici i grupama koje su nastajale u to vreme. Samo uporedi sa situacijom danas...

 

kakvom situacijom danas..?! da li se uopste secas sta se desavalo devedesetih? cenim da ne. 

Link to comment

Kapiram da je njemu kao average Joeu bilo do jaja što ima rokenrol™ na televiziji pa može da prati, a sad nema. A ovo za Disciplinu je ludilo.

 

mozda gresim ali mislim da je bio beba kada se sve ono desavalo.

Link to comment

pocelo je to malo pre rata, taj rokenro trend, recimo vec devedesete je svaki ulaz u bloku imo najmanje jedan pank il harko bend. uporedo sa scenom u svetu, sto je normalno.

 

Muzike realno ima sve vreme, čoveku je očito problem to što mu se više ne servira na državnim medijima da bi mogao da je konzumira uz nešto. Ako nema na teveu, znači da ne postoji.

Link to comment

kakvom situacijom danas..?! da li se uopste secas sta se desavalo devedesetih? cenim da ne. 

 

Situacijom na rok sceni Srbije danas.

I ne pričam o ratovima, sankcijama kriminalu nego o rok muzici.

Vrlo se dobro sećam

Ali ti ne kontaš o čemu pišem

Link to comment

Misliš da je samo to razlika?

 

Ne mislim nego znam. Drugo, pola od onih bendova što si naveo sasvim regularno svira i dalje. 

 

To je kao da ja kažem da je sranje što više nema LŠ utorkom pošto nemam arenu na teveu.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...