Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 37.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    778

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

Opis'o ja i od tada me Indy ne podnosi -_-

 

Mislio sam na skroz dva druga posta gde si pričo o ženskoj lepoti i glasu a ja pomislio oba puta vid Ceca lol.

 

A sad gledam ovaj link što si okačio, bila baš dobra i katarzična rasprava a moderacija bez sluha zaključala nakon 130 strana!?. Ako nekom smeta ovde otključajte i merđujte tamo.

Link to comment

:D

 

Ja potpuno kapiram tvoju percepciju Cece kao paradigme naše propasti (mada je za mene početni momenat kad je Minimaks naizgled potpuno bezazleno predstavio Brenu)

 

Elem, da sam producent il scenarista budućeg biografsko muzičkog blokbastera o Majci nam ne bih zaboravio da pomenem da je ona na početku rata u BiH sa Šerbedžijom pevala antiratne pesme, da je iz Hajrudinovog harema na silu oteta i da se dugo (tihim glasom doduše) pričalo da ona Haru i dalje voli i o njemu peva u par svojih bitnih pesama plus ona epizoda kad ga čupa iz srpskg logora, Mislim da je sve naravno za doom pogotovo njeno naknadno saučešništvo u svemu ovde pominjanom, ali sa dosta elemenata tradicionalne dramske epike za malo siromašniju i prostiju  publiku.

 

Ponekad mislim da je ona izbeđu ostalog samo flegšip ozbilje ideje srbijanskog dipstejta da kulturno porobi region i da je to konačno uspelo ali da smo u raztadi i realizaciji tog projekta izgubili mnogo više.

el moze neki link il nesto da se potvrdi boldano?

nemam sumnje u proverenost i istinitost, ali se stvarno ne secam ovoga.

Link to comment

A nisam ni ja znao da je imalo veze sa filmom. Puštali na jutelu i na sarajevskim medijima onomad uz montiran materijal iz vesti. Al nije ni bila nešto popularna ;)

 

Sad kad bolje razmislim Cecu povezujem i pamtim od jedne traumatične ratne scene 93 kad devojka koju sam znao kao potpuno kul i opičenu rokerku izlazi klecavih kolena iz kamiona punog uniformisanih muškaraca i peva nekakvu Kukavicu.

 

Jedino što mislim da silovanje nas nije sa Cecom počelo nego već uveliko obavljeno a da sa njom živimo posttraumatski stres.

Link to comment

ceca je otelovljenje odvrastine koja se odvila. nema tu prostora za opravdavanje lika i dela (a kamoli muzickih sposobnosti). ta je veoma svesno-unosno-ponosna na sopstvenu simboliku. sve u svemu svodi se na jedno veliko i sasvim neuptino   :puke: 

 

 

Link to comment

Ali ona jeste bila jako popularna i pre Arkana, ne bi to ni bila svadba veka da se on ženio nekom Galom ili Majom Marijanom. Naravno, uz njega je to sve prešlo na mnogo viši nivo. 

 

"Pre Arkana" govorimo o 1991-1992. Bila je Ceca vec tada popularna, ali nista slicno onome stoje nastupilo nakon njene reedukacije u bazi Tigrova u Erdutu i pocetka ljubavi™. Ceca u periodu 1993-1994. bukvalno i iz frizidera iskace, Arkan je voda po svim zivim medijima (a cik da mu neko kaze ne), tu ona postaje najpopularnija pojava turbo miljea, i onda 1995. svadba veka.

 

Link to comment

Mislio sam na skroz dva druga posta gde si pričo o ženskoj lepoti i glasu a ja pomislio oba puta vid Ceca lol.

 

A sad gledam ovaj link što si okačio, bila baš dobra i katarzična rasprava a moderacija bez sluha zaključala nakon 130 strana!?. Ako nekom smeta ovde otključajte i merđujte tamo.

iščitah na brzaka

 

zabavno :D

Link to comment

I ja procitao temu na brzinu, zlatno vreme forumskog jebanja majke kad su eldepeovci i drugosrbijanci jos imali zivota u sebi :/

 

Послато са F3311 уз помоћ Тапатока

Link to comment
  • James Marshall pinned this topic
  • Tpojka locked and unlocked this topic
  • Tpojka locked this topic
  • Tpojka unlocked and locked this topic
  • Tpojka unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...