Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

Ja ne sumnjam, ovde su ljudi branili i puxa, naći će se neko da brani i ovo™, kao pravo da svako bude takav kakav je... No, za sad nećemo ništa, zanima me kuda vodi priča...

 

Sent from my Redmi Pro using Tapatalk

 

Čeda buržuoazija i njegovo besno dete eksploatišu sirotinjsku kompaniju i neće da plate privatni avion kako im dolikuje.

Link to comment
  • Replies 37.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    787

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

Da, za razliku od ovih koji se sprdaju sa poslom stjuardese i kače slike poput ove koju je okačio čekmeže.

 

 

Ne, ja se sprdam s tobom, kave su to stjuardese koje ne spavaju noćima, šta rade?

Link to comment

Pokreće se istraga zbog diskriminacije sina Čedomira Antića

 

Jedanaestogodišnjem autističnom dečaku, sinu istoričara Čedomira Antića, nije bilo dozvoljeno da se u nedelju, 6. avgusta, ukrca u avion kompanije Er Srbija do Tivta, s obrazloženjem "da ne bi uznemirio ostale putnike"

 

Direktorat civilnog vazduhoplovstva Srbije pokrenuo je vanredni inspekcijski nadzor povodom slučaja na beogradskom aerodromu "Nikola Tesla", pošto autističnom dečaku nadležne službe nisu dozvolile da leti od Beograda do Tivta avionom Er Srbije, saznaje agencija Beta.

 

Posle završetka nadzora Direktorat će objaviti izveštaj.

 

Jedanaestogodišnjem autističnom dečaku, sinu istoričara Čedomira Antića, nije bilo dozvoljeno da se u nedelju, 6. avgusta, ukrca u avion kompanije Er Srbija do Tivta, s obrazloženjem da ne bi uznemirio ostale putnike.

 

Antić je rekao da njegov sin nije otputovao na more, iako je trebalo da putuje u pratnji majke, bake i sestre, jer su supervizor, lekar i menadžerka leta procenili da bi eventualno njegovo dugotrajno plakanje moglo da uznemiri ostale putnike.

 

http://www.nedeljnik.rs/nedeljnik/portalnews/direktorat-ispituje-slucaj-diskriminacije-sina-cedomira-antica/

Edited by vememah
Link to comment

Samo polako, (ovde) nije još stigao do teze da treba ili da šalje dete na letovanje privatnim džetom, ili da ga da na usvajanje ako nije sposoban za ovo prvo...

Link to comment

zemlji u kojoj se sistematski ubija svaka ljudskost i saosjećanje

sada procitah ferveksov post, gde ce covek bolji dokaz da je ubijanje o kojem je pisao james uradjeno tako efikasno da tu vise pomoci nema

Link to comment

U međuvremenu tu je i fajt sa Krletom.

 

 

 

Nebojša Krstić razljutio je srpsku javnost nazvavši borbu Čedomira Antića, da istera pravdu povodom slučaja kada mu je autistično dete izbačeno sa leta Er Srbije, "da ne bi uznemiravalo ostale putnike" - neukusnom samopromocijom.

 

Kada smo pozvali Čedomira Antića za komentar nije krio šok i zaprepašćenje:

 

- Što imam autistično dete? Je li to promocija? Ja njega uopšte ne razumem! Mom detetu je osporeno pravo da putuje, pravo na ravnopravnost. Ono je već teško bolesno. Ja samo imam da kažem da njega treba da bude sramota i da je zaista preterao! Zaista je preterao - kazao nam je Antić.

 

- Čime se ja to samopromovišem? Ja imam svoj život, svoju karijeru, nikad ne bih spomenuo da mi je dete bolesno da mu prava nisu ugrožena. Ne želim da mnogo komentarišem gospodina Krstića, ali u životu zaista treba znati šta je grehota, šta sramota - izričit je naš poznati istoričar.

 

- Neko ko se predstavlja kao uticajni tviteraš zamera nekome da se promoviše preko bolesnog deteta. To je odvratno! Ljudi zaista treba nečeg da se plaše, morala, Boga...Očigledno da se on ne plaši ničega!

 

Što se samog slučaja tiče, Antić kaže da mu je iz Er Srbije objašnjeno da mu je sin izbačen sa leta ne zato što je autističan, već jer je bio agrtesivan, navodno.

 

- Ja sam ukazao da imam svedoke da je najavljeno izbacivanje sa leta nakon što sam rekao da je dete autistično - kaže Antić za naš portal i dodaje da iz kompanije nisu znali da mu objasni "kako je to njegovo dete bilo agresivno". Kaže da njegov sin nikada nigde nije pokazivao agresivnost.

 

Veruje da će ovo morati da se završi procesom na sudu.

 

-  Ja sam spreman da izdržim sve, pa i bezobraznike kakav je Krstić. Mi ćemo u tom procesu videti i snimke. Nadam se da neće biti slučajno izbrisani - kaže Antić.

 

http://www.espreso.rs/vesti/drustvo/172491/treba-da-ga-je-sramota-ne-plasi-se-boga-niceg-se-ne-plasi-antic-zestoko-odgovorio-krletu

Edited by vememah
Link to comment

Ja ne sumnjam, ovde su ljudi branili i puxa, naći će se neko da brani i ovo™, kao pravo da svako bude takav kakav je...

 

+1

 

udri, narodna moderacijo!

Link to comment

Kakvo si govno Fernoux ovo je neverovatno, ali ok.

Kad se ovakve ništarije prikažu ipak se vidi da ima i normalnijih ljudi...

Kako te nije sramota....

I sad neko iole pristojan treba deli pkanetu sa tobom, mrš bre!

 

....shit has hit the fan...

Link to comment

Šta god da se desilo gotovo je, treba da pusti i da mu ovo bude za nauk da sledeći put ne šalje dete na put državnom kompanijom, da odvoji više novca jer je za decu sa posebnim potrebama potrebno više novca (a ne da šalje dete Er Srbijom u Tivat)

Ceo post je cisto zlo ali ovo je brate dno dna. Ne mogu da riportujem jer sam na mobilnom ali baca mi se pegla

Link to comment

A da ne pricamo o tome da do tivta verovatno leti jos samo Montenegro. Mozda je trebalo preko NewYorka i Dubrovnika do Tivta...

 

U stvari, ko ga jebe sto letuje u sirptinjskom Tivti - trebao je da se otvori za Maldive, a ne da maltretira jadne zaposlene ersrbine

Link to comment

iako je trebalo da putuje u pratnji majke, bake i sestre

kako sad to?

zar fernoux nije rekao da je samo majka bila u pratnji deteta, dok je otac "ostao da kreci stan". iako je jasno da je to "krecenje" samo izgovor

bilo bi dobro cuti i sta su pravi razlozi sta je ceda planirao raditi dok su ovi na moru. i to stavku po stavku

to je od krucijalne vaznosti za ovaj slucaj, a siguran sam da fernoux ima takve informacije

 

Ceo post je cisto zlo ali ovo je brate dno dna. Ne mogu da riportujem jer sam na mobilnom ali baca mi se pegla

svaka cast kad si u stanju odabrati najjaci deo posta

svaka recenica je blago za sebe

Edited by pbg12345
Link to comment

Meni je najbolja ideja po kojoj je luksuz imati autistično dete, i zašto to njemu da plaća radnička klasa koja dan i noć stjuardešiše...

Link to comment

U a Čeda Antiseks je baš uticajan, ima da rasturi Er Srbiju. Pa on celog života kuka što je kao vođa protesta 96 ispušio za funkcije i pare, koje su dobili lepši Čeda i ostali njegovi saborci.

 

Ima da pukne na sudu samo tako.

 

Umesto što celog života plače i kuka ko neka baba (dirali me studenti, dirali mi dete) mogao bi da uradi nešto korisno za to dete, ovim plakanjem i prenemaganjem po novinama neće ništa postići. Niti će Srbija postati Norveška samo zbog toga što je neki Antić ukazao na diskriminaciju u novinama, niti će većinski konzervativno stanovništvo menjati svoje stavove ako ih bombarduješ člancima o diskriminaciji u Srbiji.

 

Da je bio tamo kada se to dogodilo (a nije, žena ga je obavestila telefonom) i da je malo više muškarac verovatno bi se izbegla ova situacija. On je ostao kući i poslao ženu i dete same na put pod izgovorom da mora da kreči stan. Tipična situacija u kojoj muškarac hoće da se "oslobodi" porodice za leto (postavlja se pitanje što je uopšte zasnivao tu porodicu kada se tako prema njoj odnosi). Znao je šta će sve njegova žena da trpi i u avionu i na putu (stalno vodi to dete sama, video sam je jednom u troli, dete skače i besni, a putnici psuju i vređaju majku i hoće da je izbace napolje).

 

Stjuardesa koja ne spava noćima i gomila sati naleta nije dužna da se za besplatno brine o njegovom detetu, koje će napraviti haos u avionu i, naravno, ima posebne potrebe. Ako to želi, neko toj stjuardesi mora dodatno da plati, a da bi joj platio treba da plati kompaniji. Takođe je sumanuto tražiti srpskom radniku, poreskom obvezniku iz Srbije, da finansira posebne potrebe deteta iz profesorske porodice. Ako jedan profesor nije u stanju da odvoji neke ozbiljnije pare za put svog deteta i porodice, kad zna da to dete ima posebne potrebe, i da organizuje put kako treba za to nisu krivi ni država ni društvo već taj profesor sam. Nije on socijalni slučaj, već neko kome su sva vrata u životu bila otvorena da postane neki Čeda Jovanović, pa ipak u tome nije uspeo, zahvaljujući nedostatku svojih ličnih kvaliteta.

 

Antić je znao kakva je Er Srbija kompanija (sirotinjska), nije platio ni biznis klasu i nije mu padalo na pamet kako će putnici reagovati na dete koje dobije napad tokom leta, zna kakva je nam je država i ovo kukanje je potpuno besmisleno. Šta god da se desilo gotovo je, treba da pusti i da mu ovo bude za nauk da sledeći put ne šalje dete na put državnom kompanijom, da odvoji više novca jer je za decu sa posebnim potrebama potrebno više novca (a ne da šalje dete Er Srbijom u Tivat), da bolje organizuje put i, najvažnije, da sam bude tamo umesto što pokušava da se oslobodi žene i deteta.

admini jebiga, jel moze neko od vas da pusti vodu?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...