Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

I evo sad, ako krene zeka™ biće neki™ tu bezobrazni što hajkaju, a ako mu pokažem na vrata, biću zli moderator koji ubija forum... :(

 

 

Sent from my Redmi Pro using Tapatalk

 

Sumnjam da bi ga neko branio na topiku o moderaciji.

Link to comment
  • Replies 37.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    787

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ja ne sumnjam, ovde su ljudi branili i puxa, naći će se neko da brani i ovo™, kao pravo da svako bude takav kakav je... No, za sad nećemo ništa, zanima me kuda vodi priča...

 

Sent from my Redmi Pro using Tapatalk

Link to comment

U a Čeda Antiseks je baš uticajan, ima da rasturi Er Srbiju. Pa on celog života kuka što je kao vođa protesta 96 ispušio za funkcije i pare, koje su dobili lepši Čeda i ostali njegovi saborci.

 

Ima da pukne na sudu samo tako.

 

Umesto što celog života plače i kuka ko neka baba (dirali me studenti, dirali mi dete) mogao bi da uradi nešto korisno za to dete, ovim plakanjem i prenemaganjem po novinama neće ništa postići. Niti će Srbija postati Norveška samo zbog toga što je neki Antić ukazao na diskriminaciju u novinama, niti će većinski konzervativno stanovništvo menjati svoje stavove ako ih bombarduješ člancima o diskriminaciji u Srbiji.

 

Da je bio tamo kada se to dogodilo (a nije, žena ga je obavestila telefonom) i da je malo više muškarac verovatno bi se izbegla ova situacija. On je ostao kući i poslao ženu i dete same na put pod izgovorom da mora da kreči stan. Tipična situacija u kojoj muškarac hoće da se "oslobodi" porodice za leto (postavlja se pitanje što je uopšte zasnivao tu porodicu kada se tako prema njoj odnosi). Znao je šta će sve njegova žena da trpi i u avionu i na putu (stalno vodi to dete sama, video sam je jednom u troli, dete skače i besni, a putnici psuju i vređaju majku i hoće da je izbace napolje).

 

Stjuardesa koja ne spava noćima i gomila sati naleta nije dužna da se za besplatno brine o njegovom detetu, koje će napraviti haos u avionu i, naravno, ima posebne potrebe. Ako to želi, neko toj stjuardesi mora dodatno da plati, a da bi joj platio treba da plati kompaniji. Takođe je sumanuto tražiti srpskom radniku, poreskom obvezniku iz Srbije, da finansira posebne potrebe deteta iz profesorske porodice. Ako jedan profesor nije u stanju da odvoji neke ozbiljnije pare za put svog deteta i porodice, kad zna da to dete ima posebne potrebe, i da organizuje put kako treba za to nisu krivi ni država ni društvo već taj profesor sam. Nije on socijalni slučaj, već neko kome su sva vrata u životu bila otvorena da postane neki Čeda Jovanović, pa ipak u tome nije uspeo, zahvaljujući nedostatku svojih ličnih kvaliteta.

 

Antić je znao kakva je Er Srbija kompanija (sirotinjska), nije platio ni biznis klasu i nije mu padalo na pamet kako će putnici reagovati na dete koje dobije napad tokom leta, zna kakva je nam je država i ovo kukanje je potpuno besmisleno. Šta god da se desilo gotovo je, treba da pusti i da mu ovo bude za nauk da sledeći put ne šalje dete na put državnom kompanijom, da odvoji više novca jer je za decu sa posebnim potrebama potrebno više novca (a ne da šalje dete Er Srbijom u Tivat), da bolje organizuje put i, najvažnije, da sam bude tamo umesto što pokušava da se oslobodi žene i deteta.

Koliko si samo ucitao. Ja ga stalnom vidjam samog sa Vidom ujutru kod Vuka gde ceka bus za Vidovu skolu. A vidjao sam ga i samog sa Vidom i drugim detetom u parku. Jasna mi je ocigledna licna pizma prema Anticu ali na to kako si povezao licni odnos sa sopstvenim sinom za neki tvoj hejt mogu samo da ponovim sto sam rekao i ranije, ti si retard.
Link to comment

kako vrišti palanka iz posta, mati mila. ni najgora snajper baba, ona što iznese stolicu pred kuću pa ceo dan pilji na šor, ne bi bolje napisala.

"a on kao kreči stan", "a jesi čula da njima sa detetom nešto nije u redu", "a ja sam čula da ona njega vara", "a jel znaš kolko su platili garnituru" "a onaj drugi mali mu se drogira izgleda".

pa garnirano nekakvim socijalnim karmama između...

fuj bre.

ubijaj radiša forum slobodno ako je ovo alternativa.

Link to comment

Da, ovaj se predstavlja kao levičar. Neverovatno.

A levičar treba da se zalaže da radnici odvajaju od plate da bi država izdržavala dete propalog političara i profesora?

Link to comment

Da, za razliku od ovih koji se sprdaju sa poslom stjuardese i kače slike poput ove koju je okačio čekmeže.

 

Nisam rekao da je bilo ko nesposoban, nego da to sve ide malo teže kada se majka sama brine o detetu. A naravno da većina ljudi u ovom društvu drugačije reaguje na muškarca (mada je pitanje da li se Čeda Antiseks može tako nazvati), i da je mnogo više sklona da majku krivi za ponašanje deteta.

Link to comment

I evo sad, ako krene zeka™ biće neki™ tu bezobrazni što hajkaju, a ako mu pokažem na vrata, biću zli moderator koji ubija forum... :(

 

 

Sent from my Redmi Pro using Tapatalk

 

budi zli moderator

Link to comment

tako je. i angazovanje shto veceg broj obrazovanih ljudi i animiranje autoriteta raznih vrsta da se zaloze lichno. mi sad svi treba da nauchimo da mora tako, dok se ne uspostavi iole odrziv sistem. koji se vishe nikad nece uspostaviti sam od sebe.

 

ma jasno, kao sto se sve veci broj obrazovanih ljudi protivi vakcinaciji i tako dalje :fantom:

 

Pričamo o državi SNS-a i Vučića, gdje jedina glava koja nešto odlučuje ima ideal u kome ljudi ne spavaju, ne jedu, ne pišaju, ne žive, već samo rade i rade, u zemlji u kojoj se sistematski ubija svaka ljudskost i saosjećanje, gdje se ljudi tuku oko sadnica, ponižavaju zbog sendviča, gdje se ljudi ubijaju za 5000 dinara a muče i za manje, gdje maloljetnici spaljuju beskućnike i gdje se ljudima koji padaju u nesvijest ili u komu ne pomaže po pola sata ili sat već se preskaču, vi očekujete da će proraditi neka zaobravljena samilost i empatija i da će se stanje popraviti? Uf, ne znam, mene je optimizam u pogledu naroda odavno napustio.

 

ovome se nema sta dodati a ni oduzeti

 

Edited by Pontijak
Link to comment

Meni da je Ceda oteo ribu..ili da mi je neki nedostizni uzor koga, pokoleban svojom nesposobnoscu, pocinjem da mrzim..isto bih ovako zvucao. 

 

Ako vec ovoga necete da terate, vidite sa Nislijama da dovedu vise navijaca na temu radnickog, da nam malo poprave krvnu sliku. Ode forum u tri lepe.

Link to comment

Meni da je Ceda oteo ribu..ili da mi je neki nedostizni uzor koga, pokoleban svojom nesposobnoscu, pocinjem da mrzim..isto bih ovako zvucao. 

 

A da ti je Čeda tukao drugaricu?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...