Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

Jedan detalj mi upada u oči, neka me neko ispravi ako grešim.

 

Na ovom snimku iz kluba, ova dvojica što su razmenili po pesnaju (i verovatno započeli celu stvar) su obučeni u šorceve. Na snimku sa ulice vidi se da onaj nesrećnik ima duge pantalone. Osim ako nisam nešto gadno istripovao, deluje mi da on uopšte nije započeo tuču niti ga ima na snimku iz kluba ali su hijene napaćena deca Srbije uspela da njega odvoje i sustignu.

 

Meni se čini da nema. Ako gledaš na kompu, možeš da pauziraš YT video, pa da ideš frejm po frejm ulevo ili udesno pomoću zareza, odnosno tačke na tastaturi. U trenutku kad počinje da pada kod kola u 24. sekundi snimka rekao bih da se vidi da su mu listovi goli.

Edited by vememah
Link to comment
  • Replies 37.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    932

  • Filozof manijak

    810

  • radisa

    729

Top Posters In This Topic

Posted Images

I posle se neki zgražavaju kad se kaže da se nasilje neguje u Srbiji.

 

O ubici od pre neki dan:
 

Ubica je prethodno dva puta osuđivan zbog prebijanja žene i jednog od sinova. I pored toga, sud je dozvolio da viđa decu.

 

https://insajder.net/sr/sajt/vazno/5819/U-Centru-za-socijalni-rad-u-Rakovici-mu%C5%A1karac-ubio-%C5%BEenu-i-dete.htm

 

O današnjem ubici:

 

"Težak zločin se dogodio na parkingu ispred Centra za socijalni rad - prema prvim informacijama muškarac je vraćao dete koje mu je bilo dodeljeno da može da ga viđa", rekao je Stefanović.

...

Kuburović je dodala da je prema informacijama Ministarstva pravde napadač lice koje je i ranije bilo osuđivano i to za neovlašćeno držanje oružja.

 

https://insajder.net/sr/sajt/vazno/5823/Sastanak-troje-ministara-povodom-ubistva-%C5%BEene-i-deteta-Mu%C5%A1karac-ranije-osu%C4%91ivan-zbog-dr%C5%BEanja-oru%C5%BEja.htm

Edited by vememah
Link to comment

 

Rešenje ovde je u tome da se poveća ljudstvo u službama MUP koje su zadužene za obezbeđenje ovakvih ustanova, a onda i da se svi susreti odvijaju u sigurnim uslovima, gde postoji nekakvo obezbeđenje (ne "staro lice") koje će na vreme reagovati.

 

Ono što će se desiti, biće angažovanje privatnih obezbeđenja da "čuvaju" ovakve ustanove.

Link to comment

ja sam iz razgovora sa 1 policajcem shvatio da uopšte nije problem u policiji kada je reč o porodičnom nasilju

tužilaštvo a zatim i sudistvo su ti koji redovno zakažu i ne zatvore hronične nasilnike zauvek

policajci idu na pozive odrade svoj deo posla obilaze čak da provere jel sve ok i generalno rade sve što je u njihovoj moći

ali ne vredi jer onda gledaju kako se nasilnici izmigolje 

nisam baš najbolje upratio jer se ne razumem u materiju ali mislim da mi je rekao da tužilaštvo u velikom broju slučajeva ni pritvor ne određuje

a kamoli suđenje da pokrene

Link to comment

Jbga, mene najviše zgražava što postoji porast porodičnog nasilja i maloletničkog nasilja u Srbiji u odnosu na jebene 90te.

Prosto neverovatno.

Apriče oko pandura - tačno je, oni odrade sve što je u njihovoj moći, a ekipa koja nadalje preuzima zasere. Plus, da ih ima malo - ima ih.

 

No jbga, to su sve posledice tranzicije. :fantom:

Link to comment

Jebes ga, u devedesetim smo bili zemlja sa najvise policajaca po stanovniku u evropi, nesto ne verujem da ih je i sad bas malo...

Pre ce biti da je problem u daljem postupku. A ima i toga da policija ne odradi svoj posao bas po pravilima, pa tuzilastvo onda i ne moze da odradi svoj.

Link to comment

ne znam sto se cudite....ovi klinci su rodjeni tih godina i odrastali u nenormalnim uslovima. bombardovanje, nemastina, prevare politicara, gledajuci roditelje kako se bore i propadaju na neki nacin...njihova merila vrednosti su drugacija. manje tolerancije, manje obrazovanja, kulture, razuma, inteligencije. vise je nagonski i instiktivno ponasanje prezivljavanja i dokazivanja sa bahatoscu i ponasanjem kako sve njima pripada. malo u njima mesta za empatiju ima.

Link to comment

ovaj, pricas o klincima™ koji su izgazili na mrtvo coveka tokom bahacenja na  letovanju na zakintosu.

kakvi  nenormalni uslovi, kakva propadanja, kakvo nagonsko prezivljavanje.

stoka razmazena navikla da pravi sranja bez potrebe da za to odgovara.

Link to comment

Mitrovici juniori sa mankom novca. 

 

Ta generacija kad stasa da preuzme upravljanje drzavom, nastupice pravi cirkus. Prodavace prozore sa skola i bolnica za sitan kes..kao onaj posledni esalon koji je dosao da pljacka po Krajini. 

Link to comment

^Koja generalizacija mila majko... :isuse:

Eventualno ako svi sa dva grama mozga zapale preko, a za okolnosti koje mogu da dovedu do toga svakako ne treba da zahvale svojoj generaciji.

 

EDIT: Omasio bbcode za fejspalm

Edited by Demonquill
Link to comment

ovaj, pricas o klincima™ koji su izgazili na mrtvo coveka tokom bahacenja na  letovanju na zakintosu.

kakvi  nenormalni uslovi, kakva propadanja, kakvo nagonsko prezivljavanje.

stoka razmazena navikla da pravi sranja bez potrebe da za to odgovara.

ovaj...da. pricam o njima. posledice njihovog nenormalnog odrastanja se mogu videti sada u punom naletu.

ne znam zasto se pretenciozno pravis pametan...odgovori na te tvoje komentare:

stoka razmazena - ko je tu stoku razmazio

navikla - sta znaci to?

odgovarati- zasto nije navikla?

 

Ti klinci su rođeni sredinim 90-ih, ništa oni od prave nemaštine i svega što smo mi doživljavali nisu videli...

koja nemastina? pa da nije pola srbije imalo tetku u nemackoj, svi bi vrsljali po kontejnerima. oni su odrastali u stresnim uslovima gde je sve bilo poremeceno.

ti si rastao u neka bezbrizna vremena gde su se deca igrala na ulici u sred grada. to sto te je zakacila nemastina kasnije nije mogla da promeni tvoj karakter na gore, samo da te nacne ili ojaca.

Edited by mustang
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...