Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

On 3. 3. 2024. at 10:21, warp said:

The Office Thank You GIF

Izgleda da nije baš sve "ispoštovano" pošto su stanari bili na sastanku gde im je rečeno "da će da povuku skener, a možda i MR".

Ne vidim što bi odustajali ako su "čisti"...

Link to comment
  • Replies 38.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    933

  • Filozof manijak

    824

  • radisa

    761

Top Posters In This Topic

Posted Images

1 hour ago, Frank Pembleton said:

gde im je rečeno "da će da povuku skener, a možda i MR".

šta znači da povuku?

jesu li uređaji instalirani na toj lokaciji ili nisu?

u kom je stanju i statusu taj privatni DZ, pošto na sajtu EM ne mogu da ga pronađem.

 

edit. ja znam bar 2 razloga da se neko ipak ne opredeli da osniva tu delatnost na novoj lokaciji. jedan razlog je novac (npr visoki, ili originalno nepredviđeni troškovi za adaptaciju prostora kako bi se instalirali uređaji tu), a drugi to što su, sudeći po reakciji grujičićke, možda naleteli na interesnu zonu nekog SNS-ovca, i neće da se petljaju sa stokom a još više neće da ih stoka reketira.

Edited by pt 2.0
  • +1 1
Link to comment

Nisam bio na tom sastanku. 
Ovo mi je rečeno.
A ne vidim zašto bi se oni povlačili ako je sve "čisto". 
Na prvom sastankubsu ih pitali "da li imaju papire ili da zovu inspekciju ovi iz EM su rekli da nemaju još ali da će dobiti"

I da, kao uslov dogovora je "da se ne ide u medije".

 

Link to comment
11 hours ago, pt 2.0 said:

šta znači da povuku?

jesu li uređaji instalirani na toj lokaciji ili nisu?

u kom je stanju i statusu taj privatni DZ, pošto na sajtu EM ne mogu da ga pronađem.

 

edit. ja znam bar 2 razloga da se neko ipak ne opredeli da osniva tu delatnost na novoj lokaciji. jedan razlog je novac (npr visoki, ili originalno nepredviđeni troškovi za adaptaciju prostora kako bi se instalirali uređaji tu), a drugi to što su, sudeći po reakciji grujičićke, možda naleteli na interesnu zonu nekog SNS-ovca, i neće da se petljaju sa stokom a još više neće da ih stoka reketira.

 

nisam vise u kraju ali kako se na skrinsotu viber prepiske kao lokacija pominje 'zuta zgrada' pretpostavljam da bi mr i ct bili smjesteni u stambenoj zgradi preko puta euromedika u jurija gagarina 36, sto je poslovna zgrada sa vise korisnika u kojoj vjerovatno nisu predugo.

 

Edited by morgana
Link to comment
14 minutes ago, Frank Pembleton said:

ovi iz EM su rekli da nemaju još ali da će dobiti

moguće je da čekaju odobrenje od regulatornog tela i da imaju opravdan utisak da će se načekati...

mene čudi mogućnost da ne rade čisto, zato što deceniju svedočim drugačijem postupanju, iskreno.

a malo me i profesionalno kopka.

 

(ako se ono što čekaju uopšte ne odnosi na ovu moju oblast, nego neke druge - pominjao si ventilaciju itd. onda nemam pojma)

 

@morgana thnx :)

Link to comment
5 minutes ago, pt 2.0 said:

moguće je da čekaju odobrenje od regulatornog tela i da imaju opravdan utisak da će se načekati...

mene čudi mogućnost da ne rade čisto, zato što deceniju svedočim drugačijem postupanju, iskreno.

a malo me i profesionalno kopka.

 

(ako se ono što čekaju uopšte ne odnosi na ovu moju oblast, nego neke druge - pominjao si ventilaciju itd. onda nemam pojma)

 

@morgana thnx :)

 

zeznula sam se. pisala sam da je euromedic u j gagarina 36, a ct i mr treba da budu preko puta ali nisam u pravu za adresu, to je drugi objekat. enivej, sudeci po fotografijama sa protesta zbog izgradnje zgrade u bloku nekidan,  euromedik je fakat u poslovnoj zgradi u j gagarina (ne znam ulicni broj, zgrada u kojoj je bio megatrend fakultet za vizuelne umj, banka, coffee factory) a to je preko puta zute zgrade o kojoj pricamo.

 

edit, evo ga

 

 

225894

 

 

Edited by morgana
  • Hvala 1
Link to comment

Najmanje 44.000 ljudi ostalo je bez prava na socijalnu pomoć od uvođenja socijalnih karti, i to zbog čestih grešaka u informacionom sistemu. Ekonomski novinar lista Danas Miloš Obradović kaže da se 20 godina pričalo u uvođenju socijalnih karti, čiji cilj je bio da socijalna pomoć dođe do više ljudi, "ali, sad kad smo došli do toga imamo suprotan efekat". Nađa Marković iz inicijative "A11" kaže da oni traže ukidanje zakona koji je donet pre dve godine, "jer nam je doneo samo nevolje".

https://n1info.rs/posts/digitalizacija-bede-u-srbiji-kako-je-najmanje-44-000-ljudi-ostalo-bez-prava-na-socijalnu-pomoc

 

  • Tužno 1
Link to comment
Quote

Osuđen nadrilekar Miroljub Petrović: Sud odbio žalbu, mora da plati kaznu od 100.000 dinara

 

:ph34r:

  • Tužno 1
Link to comment
30 minutes ago, Time Crisis said:

 

:ph34r:

IMa na njgovoj temi, sud ceni da je dvoje ljudi umrlo jer ih je pogrešno lečio i to će ga koštati 100.000 dinara...

 

Dakle, žljudski život u Stradiji je 50.000 dinra, mesečni minimalac... Aferim...

 

 

  • +1 1
  • Tužno 4
Link to comment

Plus mu ovo dodje ko besplatna reklama. Establisment hoce da ga utisa, narkomafija radi protiv njega...

  • Tužno 1
Link to comment

ludilo u srbiji uzima maha. čitam tekst u dnu ekrana na N1

- muškarac pucao na ženu pa pokušao da se ubije u preševu

- uhapšen muškarac koji je pokušao da gurne devojku sa 9. sprata na novom beogradu

- đak OŠ "sveti sava" u beogradu doneo nožu školu.

  • Tužno 1
Link to comment

Želite li da doprinesete važnom istraživanju o roditeljstvu?

 

Ovo kratko, anonimno istraživanje (10 minuta) istražuje kako ličnost, stavovi i vrednosti utiču na odluke o porodici. Vaše iskreno mišljenje će nam pomoći da bolje razumemo ovu složenu temu i poboljšamo živote ljudi koji planiraju porodicu.

Istraživanje je u potpunosti anonimno i sprovodi ga odeljenje za psihologiju Fakulteta za medije i komunikacije u Beogradu. 

 

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScafuJVevKud6lQOMK4RCAFHx61S47S3vx4RgQa6mYMXjHKyQ/viewform

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...