Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 38.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    933

  • Filozof manijak

    824

  • radisa

    761

Top Posters In This Topic

Posted Images

6 minutes ago, pt 2.0 said:

 

Policijski sindikat preučio… :lolol:

Ma videli da neko ima snošaj, makar i sa tetka Desom™ i da to pokazuje deci, a oni više ne mogu ni tako, pa rešili da se oglase...

 

Sad ozbiljno, mene zanima šta je stvarno iza ovoga, ne verujem da je neka budala jedno jutro čula od deteta šta čitaju u lektiri i rešila da podeli to sa kolegama, pa da su onda seli i nepismeno napravili uradak... To jeste neka popovska ujdurma, varovatno, ali jbt, delovalo bi smislenije da se i SPC oglasila, pe nego Sindikat policije...

 

 

  • +1 4
Link to comment

Smisao ovde više ne stanuje.

Možda SPC neće da privlači pažnju na sebe u fazi gromoglasnog tihovanja oko KiM pa delegirala posao…?
Ne znam, meni je ovo toliko bizarna i idiotska akcija u dobu kada klinke mahom izgledaju kao starlete a klinci kao sitni krimosi i kad se svih devet krugova pakla simultano emituje sa PinkHepiYTinfluensa bržejačebolje…

  • +1 2
Link to comment

Kupio Doroteja nema ni 10 dana, klincu lektira to. 

Ne mogu ga pitati nista jer nije jos otvorio. Ja cu procitati ako me ne bude mrzelo. 

Link to comment

oni se loze da ce deca chitat lektiru :lolol:

 

dobar je izbor, buduci da su onda divlje zvezde istog autora jedno sasvim subverzovno shtivo za aktivan policijski mozak, bog zna dal bi registrovali problem :hihi:

 

 

ed. stvarno otkud spc u tolikoj hibernaciji, nemoguce da nemaju vremena, ovo je vazna i hitna stvar!!! :rolleyes:

Edited by gospa buba
  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

nemojte ljudi o tom sindikatu u množini, to ima jednog člana. koga su btw onomad hapsili jer se lažno predstavljao kao saobraćajac i naplaćivao ljudima kazne.

  • +1 1
  • Haha 5
  • Hvala 1
Link to comment
2 minutes ago, aram said:

nemojte ljudi o tom sindikatu u množini, to ima jednog člana. koga su btw onomad hapsili jer se lažno predstavljao kao saobraćajac i naplaćivao ljudima kazne.

necemo mi nishta, nego mu neshto dalo na znachaju. mislim, ako ti to znash, valjda bi trebalo i drugi da znaju 

 

sad, opet, dobro, radikalski direktori vazda reshavaju pitanje svoje guzice, to je jasno.

Link to comment

mislim da mu ništa sem medija nije dalo na značaju, on je pisao (on svima uvek i za sve piše, tužio je doktore i rektora med. fakulteta zbog obaveze nošenja maske), neko je podelio sa medijima, ono od toga napravili priču i vrti se

  • +1 1
Link to comment
39 minutes ago, svashtabezneshto said:

neko je podelio sa medijima


ma nije niko podelio sa medijima nego je on objavio na svom tviter nalogu. a jelte, mediji se danas tako pune sadržajem što prenose šta je neko, ko god bio, napisao na socijalnim mrežama.

  • +1 3
Link to comment
1 hour ago, aram said:

nemojte ljudi o tom sindikatu u množini, to ima jednog člana. koga su btw onomad hapsili jer se lažno predstavljao kao saobraćajac i naplaćivao ljudima kazne.

 

pre par dana je neki nestorović klon vršio istragu vaspitačica i obdaništa u temerinu, pa se istim povodom oglašavao i neki sindikat milicajaca. to su garanat isti ti.

rekoše valjda i da je taj sindikat tužio i 400-500 škola jer su poštovali odluku da se nose maske za vreme pandemije.

  • +1 1
Link to comment

To je onda onaj ludi sindikat od ranije, kružili su i neki ugovori, ovlašćenja, sumnjivi potpisi...ako se u međuvremenu nisu umnožili frikovi.

Link to comment

a koji griz, poshto cemo ga sad mi pojesti :isuse:

 

aaa, moravka. pazicemo na moravku, ali bice na akciji 50% :ph34r:

Edited by gospa buba
Link to comment

signal je poslat i ispropagirao je opet svuda i opet smo na istom. i sve to mnogo brze nego shto su ochekivali kad su sve nagurali pod tepih. ne znam shta ce sad da rade, osim da chekaju da se obrne josh jedan krug :ph34r:

  • +1 1
  • Tužno 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...