Jump to content
IGNORED

DOOM! DOOM IS UPON US! (Raspad naseg drustva, pbp)


Аврам Гојић

Recommended Posts

  • Replies 38.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • gospa buba

    1865

  • ToniAdams

    933

  • Filozof manijak

    824

  • radisa

    761

Top Posters In This Topic

Posted Images

22 minutes ago, ragasto said:

Vest je iz 2012. Ta deca sada glasaju u BGu.:fantom:

Pitam se da li ih vode u posete Meku nakon glasanja? 

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
3 hours ago, ZeeGerman said:

Aerodrom “Nikola Tesla”Beograd.Parking za invalide se nalazi na P2 koji je u istoj ravni sa parkingom P1 razdvojen samo ostrvom na kome su uredjaji za naplatu parkiranja.

P1 sat 400 din

P2 sat 300 din 

Najveci zajeb je taj što lica koja su invalidi ne mogu da ostvare besplatan parking na tim automatima za naplatu nego je neophodno da se ode peske ili kolicima do garaže aerodroma min 300m gde se ostvari pravo na besplatan parking i onda se vrati istim putem do svog vozila!

Postoji i neki napusten kontejner na P2 gde treba da su zaposleni iz parking servisa al on nikad nije proradio ovih godina.

 

 

svejedno za invalide ili valide, parkinzi p1 i p2 su prazni, ljudi ostavljaju kola naokolo ili se organizuju da čekaju okolo pa se pomere do dolazaka/odlazaka onda kada im se javi da dođu. nenormalno je da to toliko košta u srbiji. ja sam prvi u nedelju kupio drugare iz grčke a da nisam ostavio dinara. čekao sam ih nepropisno pa sam se pomerio kad su došli beli da teraju.

Link to comment
56 minutes ago, *edited by mod said:

Zar se nije Mek zatvorio u Bosni pre par godina još?

Naravno da se odmah ugasio, zato što ljudi nisu blesavi da daju novac za to kad imaju mnogo bolje i jeftinije opcije. A ima i u BG džabe u okviru ture obilaska biračkih mjesta. Džaba je i bogu drago!

Edited by Jesper23
  • +1 1
Link to comment
17 minutes ago, Eleniko said:

 

 

"Iskreno se nadam da će policija uhapsiti nasilnike, a da će tužilaštvo ovo najstrože sankcionisati"

 

Season 2 Lol GIF by Insecure on HBO

 

Link to comment
12 hours ago, ragasto said:

Vest je iz 2012. Ta deca sada glasaju u BGu.:fantom:

Vest iz 2012 + vrišti da su deca lagala roditelje da učiteljice to traže kako bi izvukla lovu za Mek. Mali govna.

  • +1 4
Link to comment
Quote

Kod Karadjordjevog parka trenutno, u smeru ka autokomandi autobusu 78 otpao točak i udario dve žene , na unutrašnjem bušna guma. Stoji u žutoj traci kod stajališta, tramvaji stoje iza njega ka Slaviji. Kod ulaza u infektivnu dve hitne i dva vozila policije, jedna žena je dobro dok drugu reanimiraju

https://www.instagram.com/p/C4qDFwqIJmL/

Link to comment

Banbusov autobus. Na Telegrafu ima fotki.

 

wUMoTmv.jpeg

 

telegraf.rs/vesti/srbija/3856526-prve-fotografije-autobusa-s-kog-je-otpao-tocak-koji-je-udario-dve-zene-kotrljao-se-po-putu

Edited by vememah
  • Tužno 3
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...